redaktor dyżurny:
paulinus
login:
hasło:
moje konto
piłka nożna
koszykówka
siatkówka
piłka ręczna
inne
portal
załóż konto
przypomnij hasło
Ekstraklasa
II liga
III liga
IV liga
Klasa Okręgowa
A klasa
B klasa
Juniorzy
Kobiety
Futsal
Szczecińska Liga Piłkarska
Mini Mundial
Liga PO-WiDDz
Liga Bałtycka Orlików
Pozostałe rozgrywki
MGHLPN
PLK
ligi mężczyzn
Pozostałe rozgrywki
Ekstraklasa kobiet
I liga kobiet
II liga kobiet
II liga mężczyzn
III liga
plażówka
Pozostałe rozgrywki
Siatkarze dla Hospicjum
Superliga kobiet
Superliga mężczyzn
ligi mężczyzn
ligi kobiet
Pozostałe rozgrywki
inne sporty
RIO DE JANEIRO 2016
LONDYN 2012
PEKIN 2008
portal
PEKAO Szczecin Open
GRAND PRIX POLSKI 2007
plebiscyt roku
Zima z Ligowiec.net
sportowiec roku
POMOC
kontakt
reklama
załoga
regulamin
redakcja
współpraca
misja portalu
polityka prywatności
co ? gdzie ? kiedy ? - kwiecień 2024
pokaż:
wszystkie wydarzenia
koszykówka/I Liga Koszykówki
koszykówka/Polska Liga Koszykówki
piłka nożna/A klasa gr. 1
piłka nożna/A klasa gr. 2
piłka nożna/A klasa gr. 3
piłka nożna/A klasa gr. 4
piłka nożna/A klasa gr. 5
piłka nożna/A klasa gr. 6
piłka nożna/A klasa gr. 7
piłka nożna/A klasa gr. 8
piłka nożna/B klasa gr. 1
piłka nożna/B klasa gr. 2
piłka nożna/B klasa gr. 3
piłka nożna/B klasa gr. 4
piłka nożna/B klasa gr. 5
piłka nożna/B klasa gr. 6
piłka nożna/Centralna Liga Juniorów (U-17)
piłka nożna/Centralna Liga Juniorów (U-18)
piłka nożna/Ekstraklasa
piłka nożna/Ekstraliga kobiet
piłka nożna/I Liga futsalu
piłka nożna/II liga
piłka nożna/III liga gr. 2
piłka nożna/IV liga zachodniopomorska
piłka nożna/Klasa Okręgowa gr. 1
piłka nożna/Klasa Okręgowa gr. 2
piłka nożna/Klasa Okręgowa gr. 3
piłka nożna/Klasa Okręgowa gr. 4
piłka nożna/Puchar Polski PZPN
piłka nożna/Puchar Polski ZZPN
piłka ręczna/I Liga Mężczyzn gr. A
piłka ręczna/II Liga Kobiet gr. 2
piłka ręczna/Liga Centralna Kobiet
piłka ręczna/Liga Centralna Mężczyzn
piłka ręczna/Superliga Kobiet
siatkówka/ Faza play-off
01 kwiecień
koszykówka
Polska Liga Koszykówki
Zastal Zielona Góra - Asseco Arka Gdynia
73 : 78
więcej
King Wilki Morskie Szczecin - PGE Spójnia Stargard
101 : 103
więcej
WKS Śląsk Wrocław - Arged BMSlam Stal Ostrów Wlkp.
103 : 95
więcej
piła nożna
Ekstraklasa
Górnik Zabrze - Legia Warszawa
1 : 3
więcej
Puszcza Niepołomice - Radomiak Radom
1 : 1
więcej
Stal Mielec - Lech Poznań
0 : 0
więcej
Widzew Łódź - Korona Kielce
3 : 1
więcej
02 kwiecień
piła nożna
Ekstraklasa
Warta Poznań - Zagłębie Lubin
1 : 1
więcej
piła nożna
Puchar Polski ZZPN
Jeziorak Szczecin - Chemik Police
1 : 3
więcej
siatkówka
Faza play-off
Chemik Police - Grot Budowlani Łódź
3 : 0
więcej
03 kwiecień
piła nożna
Puchar Polski ZZPN
Bałtyk Koszalin - MKP Szczecinek
4 : 0
więcej
Legion Strączno - Orzeł Wałcz
0 : 13
więcej
Victoria Sianów - Wieża Postomino
1 : 5
więcej
Kłos Pełczyce - Unia Dolice
0 : 2
więcej
Mierzynianka Mierzyn - Iskra Banie
1 : 3
więcej
Iskra Białogard - AP FENESTRA Kotwica Kołobrzeg
0 : 3
więcej
Błękitni Stargard JS - Kluczevia II Stargard
5 : 1
więcej
Perła URB Dygowo - Mechanik Bobolice
4 : 1
więcej
Calisia Kalisz Pomorski - Biali Sądów
0 : 4
więcej
piła nożna
Puchar Polski PZPN
Pogoń Szczecin - Jagiellonia Białystok
2 : 1
więcej
04 kwiecień
koszykówka
Polska Liga Koszykówki
MKS Dąbrowa Górnicza - Trefl Sopot
101 : 106
więcej
Dziki Warszawa - Zastal Zielona Góra
61 : 74
więcej
siatkówka
Faza play-off
Grot Budowlani Łódź - Chemik Police
1 : 3
więcej
05 kwiecień
koszykówka
Polska Liga Koszykówki
GTK Gliwice - Twarde Pierniki Toruń
92 : 76
więcej
PGE Spójnia Stargard - Anwil Włocławek
64 : 70
więcej
koszykówka
I Liga Koszykówki
WKK Wrocław - Enea Basket Poznań
75 : 93
więcej
piła nożna
Ekstraklasa
Cracovia - ŁKS Łódź
2 : 2
więcej
Radomiak Radom - Raków Częstochowa
2 : 1
więcej
piła nożna
II liga
Skra Częstochowa - Zagłębie II Lubin
2 : 1
więcej
Kotwica Kołobrzeg - Pogoń Siedlce
2 : 2
więcej
Olimpia Elbląg - ŁKS II Łódź
1 : 3
więcej
piła nożna
III liga gr. 2
Świt Szczecin - Flota Świnoujście
4 : 0
więcej
piła nożna
Centralna Liga Juniorów (U-17)
Odra Opole - FASE Szczecin U17
2 : 2
więcej
piłka ręczna
Liga Centralna Mężczyzn
Siódemka Miedź Legnica - Zagłębie Handball Sosnowiec
32 : 29
więcej
06 kwiecień
koszykówka
Polska Liga Koszykówki
Arged BMSlam Stal Ostrów Wlkp. - King Wilki Morskie Szczecin
86 : 95
więcej
Pszczółka Start Lublin - Czarni Słupsk
77 : 86
więcej
koszykówka
I Liga Koszykówki
TBS Śląsk II Wrocław - Enea Astoria Bydgoszcz
92 : 75
więcej
GKS Tychy - Sensation Kotwica Kołobrzeg
82 : 97
więcej
Decka Pelplin - Polonia Warszawa
81 : 82
więcej
Sokół Międzychód - Niedźwiadki Chemart Przemyśl
98 : 105
więcej
piła nożna
Ekstraklasa
Korona Kielce - Stal Mielec
1 : 0
więcej
Ruch Chorzów - Puszcza Niepołomice
0 : 0
więcej
Śląsk Wrocław - Warta Poznań
2 : 1
więcej
piła nożna
II liga
Olimpia Grudziądz - GKS Jastrzębie
2 : 1
więcej
Lech II Poznań - Wisła Puławy
0 : 1
więcej
Sandecja Nowy Sącz - Stomil Olsztyn
0 : 0
więcej
Hutnik Kraków - KKS Kalisz
2 : 1
więcej
piła nożna
Klasa Okręgowa gr. 1
Iskra Golczewo - Piast Chociwel
1 : 2
więcej
Masovia Maszewo - Jantar Dziwnów
0 : 2
więcej
Orzeł Grzędzice - Dąbrovia Stara Dąbrowa
2 : 3
więcej
Polonia Płoty - Sarmata Dobra
2 : 0
więcej
Prawobrzeże Świnoujście - OKS Center MD Goleniów
2 : 0
więcej
Rega Trzebiatów - Vineta II Wolin
3 : 1
więcej
Sparta Gryfice - Gryf Kamień Pomorski
2 : 0
więcej
Światowid 63 Łobez - Orzeł Łoźnica
0 : 0
więcej
piła nożna
Klasa Okręgowa gr. 2
Dąb Dębno - Ehrle Dobra
4 : 1
więcej
Energetyk Gryfino - Osadnik Myślibórz
1 : 0
więcej
Hutnik Szczecin - GKS Kołbacz
0 : 0
więcej
Iskra Banie - Rurzyca Nawodna
3 : 4
więcej
Jeziorak Szczecin - GKS Kołbaskowo-Przecław
0 : 4
więcej
Myśla Dargomyśl - Morzycko Moryń
1 : 1
więcej
Stal Szczecin - Kasta Szczecin-Majowe
1 : 1
więcej
piła nożna
Klasa Okręgowa gr. 3
Sława Sławno - AP FENESTRA Kotwica Kołobrzeg
1 : 1
więcej
Arkadia Malechowo - Zefir Wyszewo
0 : 7
więcej
Astra Ustronie Morskie - Wiekowianka Wiekowo
3 : 0
więcej
GKS Manowo - Pomorzanin Sławoborze
8 : 0
więcej
Gryf Polanów - Vimobilia Będzino
1 : 0
więcej
Głaz Tychowo - Iskra Białogard
1 : 3
więcej
Radew Białogórzyno - Wybrzeże Biesiekierz
1 : 0
więcej
Victoria Sianów - MKS Sokół Karlino
1 : 2
więcej
piła nożna
Klasa Okręgowa gr. 4
Gavia Choszczno - Ina Ińsko
3 : 1
więcej
Korona Człopa - Sokół Pyrzyce
0 : 1
więcej
Orzeł Bierzwnik - Calisia Kalisz Pomorski
2 : 3
więcej
Pogoń Połczyn Zdrój - Kłos Pełczyce
2 : 2
więcej
Sokół Suliszewo - Olimp Złocieniec
1 : 3
więcej
Zorza Dobrzany - Pogoń Barlinek
3 : 1
więcej
piła nożna
IV liga zachodniopomorska
Błękitni II Stargard - Perła URB Dygowo
1 : 1
więcej
Darłovia Darłowo - Iskierka Mirand Szczecin
0 : 0
więcej
Gwardia Koszalin - Biali Sądów
1 : 1
więcej
Ina Goleniów - Bałtyk Koszalin
1 : 4
więcej
MKP Szczecinek - Wieża Postomino
2 : 2
więcej
Odra Chojna - Polski Cukier Kluczevia Stargard
1 : 8
więcej
Olimp Gościno - Chemik Police
3 : 0
więcej
Orzeł Wałcz - Mechanik Bobolice
2 : 1
więcej
Unia Dolice - Wybrzeże Rewalskie Rewal
0 : 1
więcej
piła nożna
A klasa gr. 1
Bizon Cerkwica - Pomorzanin Przybiernów
2 : 3
więcej
Korona Stuchowo - Fala Międzyzdroje
5 : 0
więcej
Leśnik Kliniska - Pionier Żarnowo
2 : 3
więcej
Promień Mosty - Dąb Dębice
2 : 0
więcej
Zalew Stepnica - Hanza Goleniów
4 : 2
więcej
piła nożna
A klasa gr. 2
Błękit Pniewo - Rybak Trzebież
0 : 2
więcej
Czarni Szczecin - Grot Gardno
0 : 2
więcej
piła nożna
A klasa gr. 3
Pomorzanin Cychry - Ogniwo Babinek
1 : 1
więcej
Witniczanka Witnica - Chrobry Lisie Pole
1 : 1
więcej
piła nożna
A klasa gr. 4
Mewa Resko - Płomień Myślino
5 : 0
więcej
Sparta Węgorzyno - Błękitni Ostrowice
6 : 0
więcej
Wicher Brojce - Jastrząb Łosośnica
2 : 0
więcej
piła nożna
A klasa gr. 5
Orzeł Pęzino - Świt Barnimie
2 : 2
więcej
Sparta Skalin - Orkan Dalewo
2 : 4
więcej
piła nożna
A klasa gr. 6
Klon Krzęcin - Ina Nadarzyn
8 : 1
więcej
Mechanik Warnice - Piast Karsko
1 : 6
więcej
Piast Kolin - Gwiazda Żalęcino
5 : 0
więcej
Sęp Brzesko - Korona Raduń
2 : 3
więcej
piła nożna
A klasa gr. 7
Hajka Zegrze Pomorskie - Błękitni Stary Jarosław
4 : 0
więcej
KS Sieciemin - Darłovia II Darłowo
0 : 0
więcej
LZS Kowalewice - Passat Bukowo Morskie
3 : 2
więcej
Wicher Mierzym - Strong Zielenica
1 : 2
więcej
Wrzos Wrześnica - Fala Gąski
6 : 2
więcej
piła nożna
A klasa gr. 8
Błonie Barwice - Orzeł Łubowo
2 : 1
więcej
Mechanik Turowo - KS Gwda Wielka
9 : 2
więcej
Wiarus Żółtnica - Pogoń Wierzchowo
1 : 3
więcej
Wrzos Borne Sulinowo - Hubertus Biały Bór
5 : 3
więcej
Zawisza Grzmiąca - KS Dzikowo
7 : 1
więcej
piła nożna
B klasa gr. 1
Ina II Goleniów - Sowianka Sowno
6 : 1
więcej
Pomorzanin 1964 Nowogard - Znicz Wysoka Kamieńska
7 : 0
więcej
piła nożna
B klasa gr. 2
Okręt Szczecin - Mierzynianka II Mierzyn
2 : 4
więcej
Czarni II Szczecin - Hutnik II Szczecin
1 : 3
więcej
FASE Szczecin - Energetyk II Gryfino
3 : 0
więcej
piła nożna
B klasa gr. 3
KLUKS Krzywin - Zjednoczeni Kurzycko
2 : 3
więcej
Polonia Gryfino - Wicher Steklno
3 : 3
więcej
piła nożna
B klasa gr. 4
Ogniwo Dzwonowo - Grom Płonno
4 : 2
więcej
WODR Barzkowice - Sokół Granowo
6 : 0
więcej
piła nożna
B klasa gr. 5
Syrena-Grot Rymań - Perła II Dygowo
3 : 4
więcej
piła nożna
III liga gr. 2
Noteć Czarnków - Elana Toruń
0 : 0
więcej
Gedania Gdańsk - Unia Solec Kujawski
0 : 1
więcej
Vineta Wolin - Cartusia Kartuzy
1 : 0
więcej
Zawisza Bydgoszcz - Pogoń II Szczecin
3 : 0
więcej
Błękitni Stargard - KP Starogard Gdański
5 : 1
więcej
Stolem Gniewino - Pogoń Nowe Skalmierzyce
5 : 0
więcej
Sokół Kleczew - Wikęd Luzino
1 : 2
więcej
piła nożna
I Liga futsalu
Futbalo Białystok - Wenecja Pułtusk
4 : 4
więcej
piła nożna
Centralna Liga Juniorów (U-18)
Warta Poznań - Widzew Łódź
3 : 1
więcej
Pogoń Szczecin - Wisła Kraków
2 : 5
więcej
Legia Warszawa - Raków Częstochowa
3 : 1
więcej
Jagiellonia Białystok - Odra Opole
3 : 1
więcej
Korona Kielce - Lech Poznań
3 : 1
więcej
Zagłębie Lubin - Cracovia
2 : 0
więcej
piła nożna
Centralna Liga Juniorów (U-17)
Górnik Zabrze - Lechia Gdańsk
6 : 1
więcej
Raków Częstochowa - Lech Poznań
2 : 1
więcej
Śląsk Wrocław - Pogoń Szczecin
4 : 1
więcej
Warta Poznań - Arka Gdynia
3 : 4
więcej
GKS Tychy - Lechia Zielona Góra
3 : 0
więcej
piłka ręczna
Liga Centralna Mężczyzn
Handball Stal Mielec - Stal Gorzów
26 : 23
więcej
SMS ZPRP I Kielce - Nielba Wągrowiec
33 : 34
więcej
GKS Żukowo - AKPR AZS AWF Biała Podlaska
28 : 32
więcej
MKS Olimpia Piekary Śl. - Sandra Spa Pogoń Szczecin
31 : 32
więcej
piłka ręczna
Liga Centralna Kobiet
AZS Poznań - MTS Żory
28 : 33
więcej
piłka ręczna
I Liga Mężczyzn gr. A
USAR Kwidzyn - Sambor Latocha Agropom Tczew
37 : 23
więcej
Warmia Olsztyn - ITS Jeziorak Iława
38 : 31
więcej
MKS Grudziądz - SMS ZPRP I Kwidzyn
33 : 37
więcej
E.Link Gwardia Koszalin - UKS Jedynka Kodo Morąg
36 : 21
więcej
SKF KPR Sparta Oborniki - Tytani Wejherowo
40 : 32
więcej
piłka ręczna
II Liga Kobiet gr. 2
Start II Elbląg - Vambresia Wąbrzeźno
30 : 31
więcej
07 kwiecień
Pierwsza Piłka ZZPN w kat. Skrzat U6
więcej
koszykówka
Polska Liga Koszykówki
Rawlplug Sokół Łańcut - Asseco Arka Gdynia
74 : 77
więcej
koszykówka
I Liga Koszykówki
AZS AGH Kraków - Polpharma Starogard Gd.
78 : 99
więcej
AZS AWF Katowice - MKKS Żak Koszalin
93 : 85
więcej
Górnik Trans.eu Wałbrzych - HydroTruck Radom
76 : 75
więcej
Miasto Szkła Krosno - Weegree AZS Politechnika Opolska
85 : 80
więcej
piła nożna
Ekstraklasa
Lech Poznań - Pogoń Szczecin
1 : 0
więcej
Legia Warszawa - Jagiellonia Białystok
1 : 1
więcej
Widzew Łódź - Piast Gliwice
1 : 0
więcej
piła nożna
II liga
Radunia Stężyca - Chojniczanka Chojnice
1 : 2
więcej
Polonia Bytom - Stal Stalowa Wola
4 : 3
więcej
piła nożna
Klasa Okręgowa gr. 2
Arkonia Szczecin - Mierzynianka Mierzyn
9 : 1
więcej
piła nożna
Klasa Okręgowa gr. 4
Drawa Drawsko Pom. - Ina Recz
1 : 3
więcej
Santos Kłębowiec - Lech Czaplinek
3 : 0
więcej
piła nożna
A klasa gr. 2
Chemik II Police - Odrzanka Radziszewo
2 : 0
więcej
GKS II Kołbaskowo-Przecław - Wołczkowo Bezrzecze
1 : 5
więcej
Sztorm Szczecin - Znicz Niedźwiedź
3 : 2
więcej
Tanowia Tanowo - Świt II Szczecin
1 : 9
więcej
Wicher Reptowo - Vielgovia Szczecin
2 : 1
więcej
piła nożna
A klasa gr. 3
Czarni Lubanowo - Czcibor Cedynia
3 : 0
więcej
GKS Golenice - Unia Swochowo
7 : 1
więcej
Sekwoja Brwice - Kłos Kamienny Jaz
1 : 2
więcej
Zieloni Zielin - Mieszko Mieszkowice
0 : 0
więcej
piła nożna
A klasa gr. 4
Chrobry Drzonowo - Spójnia Świdwin
0 : 5
więcej
Jantar Siemyśl - Płomień Lisowo
3 : 0
więcej
Wrzos Wrzosowo - Radowia Radowo Małe
0 : 2
więcej
piła nożna
A klasa gr. 5
Błękitni Pomierzyn - Kluczevia II Stargard
1 : 2
więcej
Dęby Rogowo - Iskra Pomień
5 : 1
więcej
Ina Stradzewo - Orzeł Małkocin
2 : 3
więcej
piła nożna
A klasa gr. 6
Polonia Giżyn - Iskra Lutówko
2 : 1
więcej
Pomorzanin Zamęcin - Stal Lipiany
2 : 12
więcej
Skrzydlaci Będargowo - Wicher Przelewice
5 : 1
więcej
piła nożna
A klasa gr. 7
Victoria II - KS Skibno - Mechanik II Iskra Kłanino
3 : 6
więcej
Wieża II Postomino - Saturn Mielno
5 : 2
więcej
piła nożna
A klasa gr. 8
Sad Chwiram - Grom Szwecja
1 : 4
więcej
piła nożna
B klasa gr. 1
Bałtyk Gostyń - Orzeł Mrzeżyno
1 : 5
więcej
piła nożna
B klasa gr. 2
GKS II Kołbacz - Future Szczecin
3 : 5
więcej
Iskierka II Mirand Szczecin - Pionier Szczecin
4 : 7
więcej
piła nożna
B klasa gr. 3
Osadnik II Myślibórz - Piast Piaseczno
2 : 1
więcej
Czarni Czarnówko - Zryw Góralice
10 : 0
więcej
Sokół Różańsko - Klon Krzymów
3 : 4
więcej
Sokół II Pyrzyce - Czcibor Bielin
2 : 2
więcej
piła nożna
B klasa gr. 4
Pogoń II Barlinek - Strzała Płotno
12 : 1
więcej
Jedność Przewłoki - Unia II Dolice
1 : 5
więcej
Orzeł Żeńsko - Pomorzanka Jarosławsko
2 : 2
więcej
Sokół Sokoliniec - Bryza Reńsko
2 : 0
więcej
piła nożna
B klasa gr. 5
Grot Gorawino - Derby Karścino
5 : 4
więcej
Gwardia II Koszalin - Sokół Lulewice
8 : 2
więcej
KS Mustang - Wicher Rąbino
3 : 4
więcej
piła nożna
B klasa gr. 6
Drzewiarz Świerczyna - Lech II Czaplinek
3 : 0
więcej
Mirstal Mirosławiec - Bytyń Nakielno
5 : 0
więcej
Orzeł II Łubowo - Drzewiarz Krosino
4 : 0
więcej
Sokół Spore - Legion Strączno
1 : 2
więcej
piła nożna
III liga gr. 2
Polonia Środa Wielkopolska - Unia Swarzędz
1 : 0
więcej
piła nożna
I Liga futsalu
LZS Bojano - AZS UG Gdańsk
2 : 3
więcej
TAF Toruń - KS Gniezno
5 : 6
więcej
LSSS Lębork - Futsal Świecie
2 : 5
więcej
Red Devils Chojnice - Futsal Szczecin
8 : 1
więcej
KKF Konin - Bonito Helios Białystok
5 : 6
więcej
piła nożna
Centralna Liga Juniorów (U-18)
Górnik Zabrze - Sandecja Nowy Sącz
3 : 1
więcej
Arka Gdynia - Polonia Warszawa JS
2 : 4
więcej
piła nożna
Centralna Liga Juniorów (U-17)
GES Poznań - Zagłębie Lubin
2 : 3
więcej
Gryf Tczew - Zagłębie Sosnowiec
3 : 1
więcej
piłka ręczna
Liga Centralna Mężczyzn
Jurand Ciechanów - Śląsk Wrocław
35 : 27
więcej
MKS Wieluń - KPR Padwa Zamość
23 : 24
więcej
piłka ręczna
Liga Centralna Kobiet
Korona Handball Kielce - KPR Jelenia Góra
36 : 29
więcej
piłka ręczna
I Liga Mężczyzn gr. A
KS Szczypiorniak Olsztyn - PGE KPR Gryfino
25 : 29
więcej
08 kwiecień
piła nożna
Ekstraklasa
Zagłębie Lubin - Górnik Zabrze
1 : 2
więcej
09 kwiecień
koszykówka
Polska Liga Koszykówki
WKS Śląsk Wrocław - Legia Warszawa
68 : 97
więcej
piła nożna
II liga
Kotwica Kołobrzeg - Zagłębie II Lubin
1 : 2
więcej
piła nożna
Puchar Polski ZZPN
Błękitni Stargard JS - Wybrzeże Rewalskie Rewal
4 : 3
więcej
10 kwiecień
„Liga Bałtycka Powiat Koszaliński” w kategorii Trampkarz i Młodzik
więcej
piła nożna
II liga
Lech II Poznań - GKS Jastrzębie
2 : 0
więcej
piła nożna
Puchar Polski ZZPN
Arkonia Szczecin - Bałtyk Koszalin
0 : 4
więcej
Bałtyk Koszalin JS - Świt II Szczecin
0 : 2
więcej
Biali Sądów - Olimp Gościno
3 : 0
więcej
Sarmata Dobra - Iskra Banie
1 : 7
więcej
Chemik Police - Wieża Postomino
4 : 5
więcej
Odra Chojna - Orzeł Wałcz
3 : 0
więcej
AP FENESTRA Kotwica Kołobrzeg - Unia Dolice
1 : 0
więcej
Polski Cukier Kluczevia Stargard - Gwardia Koszalin
0 : 1
więcej
piłka ręczna
Liga Centralna Mężczyzn
MKS Olimpia Piekary Śl. - SMS ZPRP I Kielce
26 : 28
więcej
11 kwiecień
koszykówka
Polska Liga Koszykówki
Asseco Arka Gdynia - Dziki Warszawa
69 : 94
więcej
12 kwiecień
piła nożna
Ekstraklasa
Pogoń Szczecin - Ruch Chorzów
5 : 0
więcej
Warta Poznań - Korona Kielce
1 : 0
więcej
piła nożna
II liga
Stomil Olsztyn - Polonia Bytom
0 : 1
więcej
Pogoń Siedlce - Olimpia Grudziądz
0 : 0
więcej
piła nożna
Klasa Okręgowa gr. 4
Kłos Pełczyce - Zorza Dobrzany
1 : 2
więcej
piła nożna
III liga gr. 2
Unia Solec Kujawski - Noteć Czarnków
1 : 1
więcej
Unia Swarzędz - Świt Szczecin
1 : 0
więcej
siatkówka
Faza play-off
Chemik Police - PGE Rysice Rzeszów
3 : 0
więcej
13 kwiecień
koszykówka
Polska Liga Koszykówki
Zastal Zielona Góra - Czarni Słupsk
89 : 80
więcej
Pszczółka Start Lublin - PGE Spójnia Stargard
110 : 108
więcej
GTK Gliwice - Trefl Sopot
79 : 80
więcej
koszykówka
I Liga Koszykówki
Sensation Kotwica Kołobrzeg - Miasto Szkła Krosno
68 : 84
więcej
piła nożna
Ekstraklasa
Puszcza Niepołomice - Lech Poznań
2 : 1
więcej
Raków Częstochowa - Legia Warszawa
1 : 1
więcej
Stal Mielec - Widzew Łódź
0 : 0
więcej
piła nożna
II liga
Chojniczanka Chojnice - Hutnik Kraków
2 : 2
więcej
KKS Kalisz - Sandecja Nowy Sącz
1 : 2
więcej
Stal Stalowa Wola - Olimpia Elbląg
0 : 0
więcej
piła nożna
Klasa Okręgowa gr. 1
Gryf Kamień Pomorski - Polonia Płoty
1 : 0
więcej
Jantar Dziwnów - Vineta II Wolin
5 : 1
więcej
OKS Center MD Goleniów - Masovia Maszewo
1 : 1
więcej
Orzeł Łoźnica - Sparta Gryfice
0 : 3
więcej
Piast Chociwel - Orzeł Grzędzice
0 : 2
więcej
Sarmata Dobra - Iskra Golczewo
3 : 5
więcej
Światowid 63 Łobez - Rega Trzebiatów
1 : 2
więcej
piła nożna
Klasa Okręgowa gr. 2
GKS Kołbacz - Iskra Banie
2 : 2
więcej
GKS Kołbaskowo-Przecław - Mierzynianka Mierzyn
0 : 0
więcej
Kasta Szczecin-Majowe - Hutnik Szczecin
0 : 0
więcej
Morzycko Moryń - Stal Szczecin
2 : 2
więcej
Myśla Dargomyśl - Ehrle Dobra
3 : 0
więcej
Osadnik Myślibórz - Jeziorak Szczecin
3 : 0
więcej
Rurzyca Nawodna - Energetyk Gryfino
1 : 2
więcej
piła nożna
Klasa Okręgowa gr. 3
Astra Ustronie Morskie - AP FENESTRA Kotwica Kołobrzeg
3 : 1
więcej
Iskra Białogard - Gryf Polanów
1 : 1
więcej
Radew Białogórzyno - Pomorzanin Sławoborze
4 : 0
więcej
MKS Sokół Karlino - Arkadia Malechowo
5 : 2
więcej
Vimobilia Będzino - Victoria Sianów
1 : 0
więcej
Wiekowianka Wiekowo - GKS Manowo
0 : 8
więcej
Wybrzeże Biesiekierz - Głaz Tychowo
3 : 0
więcej
Zefir Wyszewo - Sława Sławno
1 : 0
więcej
piła nożna
Klasa Okręgowa gr. 4
Calisia Kalisz Pomorski - Sokół Suliszewo
3 : 3
więcej
Pogoń Barlinek - Drawa Drawsko Pom.
6 : 0
więcej
Ina Ińsko - Sokół Pyrzyce
3 : 0
więcej
Ina Recz - Orzeł Bierzwnik
0 : 0
więcej
Lech Czaplinek - Gavia Choszczno
0 : 4
więcej
Olimp Złocieniec - Santos Kłębowiec
2 : 0
więcej
Pogoń Połczyn Zdrój - Korona Człopa
5 : 0
więcej
piła nożna
IV liga zachodniopomorska
Bałtyk Koszalin - Olimp Gościno
3 : 0
więcej
Biali Sądów - Błękitni II Stargard
0 : 1
więcej
Chemik Police - Odra Chojna
3 : 0
więcej
Iskierka Mirand Szczecin - Unia Dolice
1 : 0
więcej
Polski Cukier Kluczevia Stargard - Orzeł Wałcz
9 : 1
więcej
Mechanik Bobolice - Gwardia Koszalin
0 : 2
więcej
Perła URB Dygowo - MKP Szczecinek
2 : 2
więcej
Wieża Postomino - Darłovia Darłowo
0 : 1
więcej
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Ina Goleniów
4 : 2
więcej
piła nożna
A klasa gr. 1
Hanza Goleniów - Korona Stuchowo
1 : 0
więcej
Pomorzanin Przybiernów - Promień Mosty
1 : 2
więcej
piła nożna
A klasa gr. 2
Świt II Szczecin - Błękit Pniewo
13 : 0
więcej
Wołczkowo Bezrzecze - Chemik II Police
2 : 3
więcej
piła nożna
A klasa gr. 3
Chrobry Lisie Pole - Orzeł Trzcińsko-Zdrój
1 : 3
więcej
Mieszko Mieszkowice - Czarni Lubanowo
4 : 0
więcej
Ogniwo Babinek - GKS Golenice
3 : 0
więcej
Łabędź Widuchowa - Pomorzanin Cychry
1 : 0
więcej
piła nożna
A klasa gr. 4
Płomień Myślino - Wrzos Wrzosowo
1 : 1
więcej
Spójnia Świdwin - Sparta Węgorzyno
2 : 1
więcej
piła nożna
A klasa gr. 5
Orzeł Małkocin - Dęby Rogowo
1 : 3
więcej
Świt Barnimie - Sparta Skalin
3 : 2
więcej
piła nożna
A klasa gr. 6
Stal Lipiany - Skrzydlaci Będargowo
4 : 0
więcej
piła nożna
A klasa gr. 7
Fala Gąski - Wieża II Postomino
0 : 3
więcej
Wrzos Wrześnica - Błękitni Stary Jarosław
1 : 1
więcej
piła nożna
A klasa gr. 8
Hubertus Biały Bór - Błonie Barwice
1 : 3
więcej
Wspólni Różewo - Mechanik Turowo
1 : 1
więcej
piła nożna
B klasa gr. 1
Sowianka Sowno - Pomorzanin 1964 Nowogard
0 : 4
więcej
Orzeł Mrzeżyno - Ina II Goleniów
1 : 2
więcej
piła nożna
B klasa gr. 2
Czarni II Szczecin - Energetyk II Gryfino
3 : 0
więcej
Hutnik II Szczecin - Okręt Szczecin
0 : 7
więcej
Mierzynianka II Mierzyn - GKS II Kołbacz
6 : 0
więcej
Future Szczecin - Pionier Szczecin
1 : 1
więcej
piła nożna
B klasa gr. 3
Czcibor Bielin - Sokół Różańsko
2 : 5
więcej
Wicher Steklno - Osadnik II Myślibórz
3 : 0
więcej
piła nożna
B klasa gr. 4
Unia II Dolice - Pogoń II Barlinek
0 : 2
więcej
piła nożna
B klasa gr. 5
Wicher Rąbino - Gwardia II Koszalin
1 : 0
więcej
Derby Karścino - Perła II Dygowo
4 : 9
więcej
piła nożna
B klasa gr. 6
Legion Strączno - Orzeł II Łubowo
6 : 4
więcej
piła nożna
III liga gr. 2
Pogoń Nowe Skalmierzyce - Błękitni Stargard
2 : 3
więcej
KP Starogard Gdański - Zawisza Bydgoszcz
1 : 4
więcej
Pogoń II Szczecin - Vineta Wolin
1 : 0
więcej
Cartusia Kartuzy - Polonia Środa Wielkopolska
2 : 1
więcej
Flota Świnoujście - Gedania Gdańsk
2 : 1
więcej
Elana Toruń - Wikęd Luzino
3 : 0
więcej
piła nożna
Ekstraliga kobiet
Medyk Konin - GKS Katowice
0 : 3
więcej
piła nożna
I Liga futsalu
Futsal Szczecin - LSSS Lębork
2 : 3
więcej
Futsal Świecie - TAF Toruń
14 : 2
więcej
AZS UG Gdańsk - Futbalo Białystok
2 : 2
więcej
Wenecja Pułtusk - KKF Konin
3 : 4
więcej
piła nożna
Centralna Liga Juniorów (U-18)
Arka Gdynia - Warta Poznań
6 : 0
więcej
Polonia Warszawa JS - Zagłębie Lubin
1 : 3
więcej
Cracovia - Korona Kielce
2 : 1
więcej
Lech Poznań - Jagiellonia Białystok
2 : 1
więcej
Odra Opole - Legia Warszawa
1 : 2
więcej
Wisła Kraków - Górnik Zabrze
0 : 0
więcej
piła nożna
Centralna Liga Juniorów (U-17)
FASE Szczecin U17 - Gryf Tczew
3 : 2
więcej
Zagłębie Sosnowiec - GKS Tychy
1 : 2
więcej
Arka Gdynia - GES Poznań
1 : 0
więcej
Zagłębie Lubin - Śląsk Wrocław
1 : 1
więcej
Pogoń Szczecin - Lechia Gdańsk
3 : 0
więcej
Lech Poznań - Odra Opole
4 : 1
więcej
piłka ręczna
Superliga Kobiet
MKS Piotrcovia Piotrków Tryb. - MKS Urbis Gniezno
28 : 31
więcej
piłka ręczna
Liga Centralna Mężczyzn
AKPR AZS AWF Biała Podlaska - Nielba Wągrowiec
29 : 26
więcej
Sandra Spa Pogoń Szczecin - Siódemka Miedź Legnica
22 : 24
więcej
Zagłębie Handball Sosnowiec - MKS Wieluń
32 : 24
więcej
KPR Padwa Zamość - GKS Żukowo
35 : 27
więcej
SMS ZPRP I Kielce - Handball Stal Mielec
29 : 29k
więcej
piłka ręczna
Liga Centralna Kobiet
APR Radom - KPR Ruch Chorzów
26 : 30
więcej
Korona Handball Kielce - SPR Pogoń Szczecin
27 : 28
więcej
piłka ręczna
I Liga Mężczyzn gr. A
Tytani Wejherowo - E.Link Gwardia Koszalin
23 : 29
więcej
UKS Jedynka Kodo Morąg - MKS Grudziądz
24 : 31
więcej
SMS ZPRP I Kwidzyn - Warmia Olsztyn
26 : 31
więcej
ITS Jeziorak Iława - USAR Kwidzyn
28 : 27
więcej
KS Szczypiorniak Olsztyn - KU AZS UKW Bydgoszcz
29 : 30
więcej
piłka ręczna
II Liga Kobiet gr. 2
SPR Koszalin - Iskra AMW Gdynia
35 : 34
więcej
14 kwiecień
koszykówka
Polska Liga Koszykówki
WKS Śląsk Wrocław - Twarde Pierniki Toruń
78 : 69
więcej
Arged BMSlam Stal Ostrów Wlkp. - Anwil Włocławek
89 : 87
więcej
King Wilki Morskie Szczecin - Legia Warszawa
84 : 85
więcej
MKS Dąbrowa Górnicza - Rawlplug Sokół Łańcut
100 : 90
więcej
koszykówka
I Liga Koszykówki
Enea Astoria Bydgoszcz - WKK Wrocław
103 : 75
więcej
Enea Basket Poznań - Sokół Międzychód
91 : 63
więcej
Niedźwiadki Chemart Przemyśl - Decka Pelplin
105 : 95
więcej
Polonia Warszawa - GKS Tychy
84 : 64
więcej
Weegree AZS Politechnika Opolska - Górnik Trans.eu Wałbrzych
90 : 87
więcej
HydroTruck Radom - AZS AWF Katowice
95 : 88
więcej
MKKS Żak Koszalin - Polpharma Starogard Gd.
78 : 102
więcej
AZS AGH Kraków - TBS Śląsk II Wrocław
75 : 105
więcej
piła nożna
Ekstraklasa
Górnik Zabrze - Śląsk Wrocław
2 : 0
więcej
Jagiellonia Białystok - Cracovia
1 : 3
więcej
ŁKS Łódź - Radomiak Radom
3 : 2
więcej
piła nożna
II liga
Wisła Puławy - Kotwica Kołobrzeg
1 : 3
więcej
GKS Jastrzębie - Skra Częstochowa
2 : 0
więcej
Zagłębie II Lubin - Radunia Stężyca
2 : 0
więcej
piła nożna
Klasa Okręgowa gr. 1
Dąbrovia Stara Dąbrowa - Prawobrzeże Świnoujście
2 : 2
więcej
piła nożna
Klasa Okręgowa gr. 2
Dąb Dębno - Arkonia Szczecin
2 : 0
więcej
piła nożna
A klasa gr. 1
Dąb Dębice - Leśnik Kliniska
5 : 0
więcej
Fala Międzyzdroje - Bizon Cerkwica
2 : 1
więcej
Pionier Żarnowo - LZS Błękitni Trzygłów
0 : 1
więcej
piła nożna
A klasa gr. 2
Grot Gardno - Wicher Reptowo
5 : 4
więcej
Odrzanka Radziszewo - Sztorm Szczecin
4 : 0
więcej
Rybak Trzebież - GKS II Kołbaskowo-Przecław
3 : 0
więcej
Vielgovia Szczecin - Tanowia Tanowo
3 : 3
więcej
Znicz Niedźwiedź - Czarni Szczecin
3 : 1
więcej
piła nożna
A klasa gr. 3
Czcibor Cedynia - Sekwoja Brwice
2 : 2
więcej
Kłos Kamienny Jaz - Witniczanka Witnica
1 : 1
więcej
Unia Swochowo - Zieloni Zielin
0 : 6
więcej
piła nożna
A klasa gr. 4
Błękitni Ostrowice - Jantar Siemyśl
1 : 2
więcej
Jastrząb Łosośnica - Mewa Resko
1 : 1
więcej
Płomień Lisowo - Wicher Brojce
1 : 5
więcej
Radowia Radowo Małe - Redłovia Redło
1 : 0
więcej
piła nożna
A klasa gr. 5
Czarni Marianowo - Orzeł Pęzino
6 : 1
więcej
Kluczevia II Stargard - Rolpol Chlebowo
2 : 3
więcej
Orkan Dalewo - Błękitni Pomierzyn
2 : 2
więcej
Orkan Suchań - Ina Stradzewo
3 : 2
więcej
piła nożna
A klasa gr. 6
Gwiazda Żalęcino - Sęp Brzesko
1 : 1
więcej
Ina Nadarzyn - Piast Kolin
1 : 4
więcej
Iskra Lutówko - Pomorzanin Zamęcin
6 : 0
więcej
Korona Raduń - Mechanik Warnice
6 : 2
więcej
Piast Karsko - Polonia Giżyn
3 : 4
więcej
Wicher Przelewice - Klon Krzęcin
0 : 0
więcej
piła nożna
A klasa gr. 7
Darłovia II Darłowo - LZS Kowalewice
2 : 1
więcej
Mechanik II Iskra Kłanino - Hajka Zegrze Pomorskie
0 : 0
więcej
Passat Bukowo Morskie - Victoria II - KS Skibno
2 : 0
więcej
Saturn Mielno - Wicher Mierzym
1 : 4
więcej
Strong Zielenica - KS Sieciemin
0 : 2
więcej
piła nożna
A klasa gr. 8
KS Dzikowo - Wrzos Borne Sulinowo
2 : 1
więcej
KS Gwda Wielka - Wiarus Żółtnica
1 : 7
więcej
Orzeł Łubowo - Sad Chwiram
4 : 1
więcej
Pogoń Wierzchowo - Zawisza Grzmiąca
1 : 3
więcej
piła nożna
B klasa gr. 1
Znicz Wysoka Kamieńska - Bałtyk Gostyń
0 : 0
więcej
piła nożna
B klasa gr. 3
Sokół II Pyrzyce - KLUKS Krzywin
0 : 0
więcej
Klon Krzymów - Czarni Czarnówko
1 : 4
więcej
Zryw Góralice - Polonia Gryfino
2 : 2
więcej
Piast Piaseczno - Zjednoczeni Kurzycko
2 : 2
więcej
piła nożna
B klasa gr. 4
Bryza Reńsko - Ogniwo Dzwonowo
5 : 0
więcej
Grom Płonno - Jedność Przewłoki
1 : 3
więcej
Orzeł Żeńsko - WODR Barzkowice
0 : 3
więcej
Pomorzanka Jarosławsko - Sokół Sokoliniec
0 : 1
więcej
Strzała Płotno - Sokół Granowo
3 : 2
więcej
piła nożna
B klasa gr. 5
Sokół Lulewice - Grot Gorawino
3 : 1
więcej
KS Mustang - Syrena-Grot Rymań
3 : 3
więcej
piła nożna
B klasa gr. 6
Bytyń Nakielno - Sokół Spore
2 : 2
więcej
Drzewiarz Krosino - Lech II Czaplinek
1 : 3
więcej
Jedność Tuczno - Drzewiarz Świerczyna
1 : 4
więcej
piła nożna
III liga gr. 2
Stolem Gniewino - Sokół Kleczew
1 : 0
więcej
piła nożna
Ekstraliga kobiet
UKS SMS Łódź - AZS UJ Kraków
2 : 1
więcej
Rekord Bielsko-Biała - APLG Gdańsk
1 : 4
więcej
Pogoń Tczew - Śląsk Wrocław
2 : 1
więcej
Pogoń Szczecin - Czarni Sosnowiec
0 : 3
więcej
Górnik Łęczna - Stomilanki Olsztyn
0 : 1
więcej
piła nożna
I Liga futsalu
KS Gniezno - LZS Bojano
4 : 1
więcej
Bonito Helios Białystok - Red Devils Chojnice
0 : 6
więcej
piła nożna
Centralna Liga Juniorów (U-18)
Raków Częstochowa - Pogoń Szczecin
3 : 3
więcej
Sandecja Nowy Sącz - Widzew Łódź
3 : 1
więcej
piła nożna
Centralna Liga Juniorów (U-17)
Lechia Zielona Góra - Warta Poznań
1 : 4
więcej
Górnik Zabrze - Raków Częstochowa
5 : 2
więcej
piłka ręczna
Liga Centralna Mężczyzn
Śląsk Wrocław - MKS Olimpia Piekary Śl.
32 : 18
więcej
15 kwiecień
piła nożna
Ekstraklasa
Piast Gliwice - Zagłębie Lubin
2 : 0
więcej
piła nożna
II liga
ŁKS II Łódź - Lech II Poznań
2 : 2
więcej
16 kwiecień
piła nożna
B klasa gr. 2
FASE Szczecin - Iskierka II Mirand Szczecin
3 : 0
więcej
piłka ręczna
I Liga Mężczyzn gr. A
Sambor Latocha Agropom Tczew - SMS ZPRP I Kwidzyn
25 : 39
więcej
siatkówka
Faza play-off
PGE Rysice Rzeszów - Chemik Police
0 : 3
więcej
17 kwiecień
piła nożna
Centralna Liga Juniorów (U-18)
Warta Poznań - Górnik Zabrze
0 : 0
więcej
piłka ręczna
Liga Centralna Mężczyzn
Zagłębie Handball Sosnowiec - SMS ZPRP I Kielce
26 : 32
więcej
18 kwiecień
koszykówka
Polska Liga Koszykówki
Arged BMSlam Stal Ostrów Wlkp. - Pszczółka Start Lublin
96 : 93
więcej
19 kwiecień
koszykówka
Polska Liga Koszykówki
PGE Spójnia Stargard - Zastal Zielona Góra
94 : 72
więcej
piła nożna
Ekstraklasa
Korona Kielce - Radomiak Radom
4 : 0
więcej
Raków Częstochowa - Górnik Zabrze
0 : 1
więcej
piła nożna
II liga
Skra Częstochowa - Pogoń Siedlce
0 : 1
więcej
Polonia Bytom - KKS Kalisz
1 : 1
więcej
piła nożna
Ekstraliga kobiet
Górnik Łęczna - UKS SMS Łódź
1 : 1
więcej
piła nożna
Centralna Liga Juniorów (U-18)
Legia Warszawa - Lech Poznań
2 : 1
więcej
piła nożna
Centralna Liga Juniorów (U-17)
GKS Tychy - Gryf Tczew
5 : 0
więcej
piłka ręczna
I Liga Mężczyzn gr. A
USAR Kwidzyn - SMS ZPRP I Kwidzyn
35 : 39
więcej
siatkówka
Faza play-off
Chemik Police - PGE Rysice Rzeszów
3 : 1
więcej
20 kwiecień
13. Rajd rowerowy dookoła Zalewu Szczecińskiego
więcej
koszykówka
Polska Liga Koszykówki
MKS Dąbrowa Górnicza - Asseco Arka Gdynia
107 : 86
więcej
Legia Warszawa - Anwil Włocławek
96 : 87
więcej
Czarni Słupsk - Dziki Warszawa
59 : 66
więcej
Rawlplug Sokół Łańcut - GTK Gliwice
71 : 96
więcej
piła nożna
Ekstraklasa
Pogoń Szczecin - Piast Gliwice
0 : 2
więcej
Ruch Chorzów - Widzew Łódź
2 : 3
więcej
Zagłębie Lubin - Jagiellonia Białystok
1 : 2
więcej
piła nożna
II liga
Olimpia Grudziądz - Wisła Puławy
1 : 0
więcej
Sandecja Nowy Sącz - Hutnik Kraków
0 : 1
więcej
piła nożna
Klasa Okręgowa gr. 1
Iskra Golczewo - Gryf Kamień Pomorski
0 : 5
więcej
Masovia Maszewo - Dąbrovia Stara Dąbrowa
6 : 0
więcej
Orzeł Grzędzice - Sarmata Dobra
5 : 2
więcej
Polonia Płoty - Orzeł Łoźnica
6 : 2
więcej
Prawobrzeże Świnoujście - Piast Chociwel
0 : 0
więcej
Sparta Gryfice - Światowid 63 Łobez
7 : 0
więcej
piła nożna
Klasa Okręgowa gr. 2
Energetyk Gryfino - GKS Kołbacz
1 : 1
więcej
Hutnik Szczecin - Morzycko Moryń
2 : 1
więcej
Jeziorak Szczecin - Rurzyca Nawodna
5 : 3
więcej
Mierzynianka Mierzyn - Osadnik Myślibórz
1 : 5
więcej
Myśla Dargomyśl - Dąb Dębno
0 : 1
więcej
Stal Szczecin - Ehrle Dobra
3 : 0
więcej
piła nożna
Klasa Okręgowa gr. 3
AP FENESTRA Kotwica Kołobrzeg - Zefir Wyszewo
1 : 4
więcej
Arkadia Malechowo - Vimobilia Będzino
2 : 0
więcej
GKS Manowo - Astra Ustronie Morskie
3 : 2
więcej
Gryf Polanów - Wybrzeże Biesiekierz
6 : 2
więcej
Głaz Tychowo - Pomorzanin Sławoborze
1 : 4
więcej
Radew Białogórzyno - Wiekowianka Wiekowo
2 : 3
więcej
Sława Sławno - MKS Sokół Karlino
1 : 0
więcej
Victoria Sianów - Iskra Białogard
0 : 3
więcej
piła nożna
Klasa Okręgowa gr. 4
Drawa Drawsko Pom. - Kłos Pełczyce
3 : 1
więcej
Korona Człopa - Ina Ińsko
1 : 8
więcej
Orzeł Bierzwnik - Pogoń Barlinek
0 : 4
więcej
Sokół Pyrzyce - Lech Czaplinek
1 : 2
więcej
Sokół Suliszewo - Ina Recz
1 : 2
więcej
Zorza Dobrzany - Pogoń Połczyn Zdrój
4 : 2
więcej
piła nożna
IV liga zachodniopomorska
Błękitni II Stargard - Mechanik Bobolice
4 : 2
więcej
Gwardia Koszalin - Polski Cukier Kluczevia Stargard
2 : 1
więcej
Ina Goleniów - Iskierka Mirand Szczecin
4 : 3
więcej
MKP Szczecinek - Biali Sądów
0 : 2
więcej
Odra Chojna - Bałtyk Koszalin
0 : 1
więcej
Olimp Gościno - Wybrzeże Rewalskie Rewal
0 : 3
więcej
Orzeł Wałcz - Chemik Police
3 : 1
więcej
Perła URB Dygowo - Wieża Postomino
1 : 0
więcej
Unia Dolice - Darłovia Darłowo
0 : 2
więcej
piła nożna
A klasa gr. 1
LZS Błękitni Trzygłów - Dąb Dębice
3 : 2
więcej
Leśnik Kliniska - Promień Mosty
1 : 3
więcej
Zalew Stepnica - Pionier Żarnowo
2 : 1
więcej
piła nożna
A klasa gr. 3
Ogniwo Babinek - Unia Swochowo
3 : 0
więcej
Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Kłos Kamienny Jaz
2 : 0
więcej
Sekwoja Brwice - Mieszko Mieszkowice
3 : 4
więcej
Witniczanka Witnica - Czcibor Cedynia
1 : 3
więcej
piła nożna
A klasa gr. 4
Redłovia Redło - Płomień Myślino
1 : 4
więcej
Wicher Brojce - Błękitni Ostrowice
8 : 0
więcej
piła nożna
A klasa gr. 5
Ina Stradzewo - Kluczevia II Stargard
2 : 7
więcej
Orzeł Pęzino - Iskra Pomień
1 : 3
więcej
Rolpol Chlebowo - Błękitni Pomierzyn
3 : 1
więcej
Sparta Skalin - Czarni Marianowo
2 : 6
więcej
Świt Barnimie - Orkan Dalewo
1 : 0
więcej
piła nożna
A klasa gr. 6
Klon Krzęcin - Skrzydlaci Będargowo
6 : 0
więcej
Mechanik Warnice - Gwiazda Żalęcino
0 : 2
więcej
Piast Kolin - Wicher Przelewice
2 : 1
więcej
piła nożna
A klasa gr. 7
Hajka Zegrze Pomorskie - Passat Bukowo Morskie
2 : 2
więcej
Wicher Mierzym - Fala Gąski
4 : 2
więcej
Wrzos Wrześnica - Mechanik II Iskra Kłanino
3 : 2
więcej
piła nożna
A klasa gr. 8
Mechanik Turowo - Grom Szwecja
7 : 4
więcej
Wrzos Borne Sulinowo - Pogoń Wierzchowo
4 : 3
więcej
Wspólni Różewo - KS Gwda Wielka
6 : 0
więcej
Zawisza Grzmiąca - Wiarus Żółtnica
3 : 1
więcej
piła nożna
B klasa gr. 1
Pomorzanin 1964 Nowogard - Ina II Goleniów
2 : 5
więcej
Znicz Wysoka Kamieńska - Orzeł Mrzeżyno
0 : 4
więcej
piła nożna
B klasa gr. 2
Pionier Szczecin - Mierzynianka II Mierzyn
3 : 3
więcej
Okręt Szczecin - Energetyk II Gryfino
3 : 0
więcej
Czarni II Szczecin - FASE Szczecin
0 : 9
więcej
piła nożna
B klasa gr. 3
KLUKS Krzywin - Piast Piaseczno
7 : 1
więcej
Polonia Gryfino - Klon Krzymów
10 : 1
więcej
piła nożna
B klasa gr. 4
Ogniwo Dzwonowo - Pomorzanka Jarosławsko
1 : 3
więcej
WODR Barzkowice - Strzała Płotno
3 : 0
więcej
piła nożna
B klasa gr. 6
Orzeł II Łubowo - Bytyń Nakielno
11 : 2
więcej
piła nożna
III liga gr. 2
Sokół Kleczew - Elana Toruń
0 : 1
więcej
Noteć Czarnków - Flota Świnoujście
2 : 3
więcej
Gedania Gdańsk - Unia Swarzędz
1 : 2
więcej
Polonia Środa Wielkopolska - Pogoń II Szczecin
1 : 2
więcej
Vineta Wolin - KP Starogard Gdański
0 : 0
więcej
Zawisza Bydgoszcz - Pogoń Nowe Skalmierzyce
3 : 1
więcej
Błękitni Stargard - Stolem Gniewino
2 : 2
więcej
Świt Szczecin - Cartusia Kartuzy
2 : 0
więcej
Wikęd Luzino - Unia Solec Kujawski
0 : 1
więcej
piła nożna
Ekstraliga kobiet
Czarni Sosnowiec - Medyk Konin
6 : 1
więcej
GKS Katowice - Pogoń Tczew
5 : 1
więcej
Śląsk Wrocław - Rekord Bielsko-Biała
2 : 2
więcej
piła nożna
I Liga futsalu
Futbalo Białystok - KS Gniezno
2 : 3
więcej
piła nożna
Centralna Liga Juniorów (U-18)
Warta Poznań - Sandecja Nowy Sącz
5 : 2
więcej
Widzew Łódź - Wisła Kraków
4 : 2
więcej
14:00
Korona Kielce - Polonia Warszawa JS
więcej
piła nożna
Centralna Liga Juniorów (U-17)
12:00
Lech Poznań - FASE Szczecin U17
więcej
Odra Opole - Górnik Zabrze
1 : 2
więcej
Raków Częstochowa - Pogoń Szczecin
7 : 0
więcej
Lechia Gdańsk - Zagłębie Lubin
1 : 2
więcej
Śląsk Wrocław - Arka Gdynia
7 : 0
więcej
Warta Poznań - Zagłębie Sosnowiec
3 : 1
więcej
piłka ręczna
Superliga Kobiet
MKS Urbis Gniezno - KPR Gminy Kobierzyce
32 : 30
więcej
Młyny Stoisław Koszalin - MKS Piotrcovia Piotrków Tryb.
29 : 25
więcej
Handball JKS Jarosław - EKS Start Elbląg
32 : 17
więcej
piłka ręczna
Liga Centralna Mężczyzn
Nielba Wągrowiec - KPR Padwa Zamość
30 : 31
więcej
Grot Łódź - SMS ZPRP I Kielce
31 : 34
więcej
Handball Stal Mielec - AKPR AZS AWF Biała Podlaska
33 : 27
więcej
GKS Żukowo - Zagłębie Handball Sosnowiec
35 : 33
więcej
MKS Wieluń - Sandra Spa Pogoń Szczecin
20 : 23
więcej
MKS Olimpia Piekary Śl. - Jurand Ciechanów
35 : 30
więcej
piłka ręczna
Liga Centralna Kobiet
Sambor Tczew - KPR Jelenia Góra
29k : 29
więcej
Arka Gdynia - KPR Ruch Chorzów
25 : 26
więcej
piłka ręczna
I Liga Mężczyzn gr. A
KU AZS UKW Bydgoszcz - Sambor Latocha Agropom Tczew
23 : 30
więcej
PGE KPR Gryfino - ITS Jeziorak Iława
40 : 45
więcej
Warmia Olsztyn - UKS Jedynka Kodo Morąg
36 : 34
więcej
MKS Grudziądz - Tytani Wejherowo
38 : 32
więcej
E.Link Gwardia Koszalin - SKF KPR Sparta Oborniki
39 : 16
więcej
21 kwiecień
13. Rajd rowerowy dookoła Zalewu Szczecińskiego
więcej
koszykówka
Polska Liga Koszykówki
Trefl Sopot - WKS Śląsk Wrocław
79 : 82
więcej
Twarde Pierniki Toruń - King Wilki Morskie Szczecin
92 : 88
więcej
piła nożna
Ekstraklasa
Cracovia - Puszcza Niepołomice
0 : 1
więcej
Legia Warszawa - Śląsk Wrocław
0 : 0
więcej
ŁKS Łódź - Lech Poznań
2 : 3
więcej
piła nożna
II liga
Zagłębie II Lubin - Chojniczanka Chojnice
2 : 1
więcej
Radunia Stężyca - GKS Jastrzębie
3 : 0
więcej
Kotwica Kołobrzeg - ŁKS II Łódź
0 : 1
więcej
Lech II Poznań - Stal Stalowa Wola
0 : 0
więcej
piła nożna
Klasa Okręgowa gr. 1
Rega Trzebiatów - Jantar Dziwnów
4 : 1
więcej
Vineta II Wolin - OKS Center MD Goleniów
1 : 2
więcej
piła nożna
Klasa Okręgowa gr. 2
Arkonia Szczecin - GKS Kołbaskowo-Przecław
3 : 7
więcej
Iskra Banie - Kasta Szczecin-Majowe
2 : 0
więcej
piła nożna
Klasa Okręgowa gr. 4
Gavia Choszczno - Olimp Złocieniec
4 : 1
więcej
Santos Kłębowiec - Calisia Kalisz Pomorski
3 : 5
więcej
piła nożna
A klasa gr. 1
Bizon Cerkwica - Hanza Goleniów
2 : 4
więcej
Fala Międzyzdroje - Pomorzanin Przybiernów
0 : 4
więcej
piła nożna
A klasa gr. 2
Chemik II Police - Rybak Trzebież
3 : 4
więcej
Czarni Szczecin - Odrzanka Radziszewo
0 : 2
więcej
GKS II Kołbaskowo-Przecław - Błękit Pniewo
2 : 2
więcej
Sztorm Szczecin - Wołczkowo Bezrzecze
0 : 0
więcej
Tanowia Tanowo - Grot Gardno
3 : 5
więcej
Vielgovia Szczecin - Świt II Szczecin
0 : 5
więcej
Wicher Reptowo - Znicz Niedźwiedź
2 : 3
więcej
piła nożna
A klasa gr. 3
Czarni Lubanowo - Zieloni Zielin
1 : 3
więcej
GKS Golenice - Łabędź Widuchowa
3 : 0
więcej
Pomorzanin Cychry - Chrobry Lisie Pole
1 : 1
więcej
piła nożna
A klasa gr. 4
Jantar Siemyśl - Spójnia Świdwin
3 : 0
więcej
Mewa Resko - Płomień Lisowo
6 : 0
więcej
Sparta Węgorzyno - Chrobry Drzonowo
4 : 1
więcej
Wrzos Wrzosowo - Jastrząb Łosośnica
1 : 2
więcej
piła nożna
A klasa gr. 5
Dęby Rogowo - Orkan Suchań
3 : 0
więcej
piła nożna
A klasa gr. 6
Iskra Lutówko - Stal Lipiany
1 : 1
więcej
Polonia Giżyn - Korona Raduń
5 : 0
więcej
Pomorzanin Zamęcin - Piast Karsko
1 : 5
więcej
Sęp Brzesko - Ina Nadarzyn
4 : 2
więcej
piła nożna
A klasa gr. 7
LZS Kowalewice - KS Sieciemin
3 : 4
więcej
Saturn Mielno - Strong Zielenica
1 : 2
więcej
Victoria II - KS Skibno - Darłovia II Darłowo
1 : 0
więcej
Wieża II Postomino - Błękitni Stary Jarosław
0 : 1
więcej
piła nożna
A klasa gr. 8
Błonie Barwice - KS Dzikowo
0 : 0
więcej
Sad Chwiram - Hubertus Biały Bór
4 : 0
więcej
piła nożna
B klasa gr. 1
Bałtyk Gostyń - Sowianka Sowno
5 : 2
więcej
piła nożna
B klasa gr. 2
GKS II Kołbacz - Hutnik II Szczecin
3 : 0
więcej
16:00
Iskierka II Mirand Szczecin - Future Szczecin
więcej
piła nożna
B klasa gr. 3
Zjednoczeni Kurzycko - Wicher Steklno
3 : 2
więcej
Osadnik II Myślibórz - Zryw Góralice
4 : 0
więcej
Czarni Czarnówko - Czcibor Bielin
4 : 1
więcej
Sokół Różańsko - Sokół II Pyrzyce
1 : 3
więcej
piła nożna
B klasa gr. 4
Pogoń II Barlinek - Grom Płonno
12 : 0
więcej
Jedność Przewłoki - Bryza Reńsko
0 : 2
więcej
Sokół Granowo - Unia II Dolice
1 : 5
więcej
Sokół Sokoliniec - Orzeł Żeńsko
0 : 2
więcej
piła nożna
B klasa gr. 5
Perła II Dygowo - Sokół Lulewice
3 : 1
więcej
Syrena-Grot Rymań - Derby Karścino
2 : 4
więcej
Grot Gorawino - Wicher Rąbino
6 : 7
więcej
Gwardia II Koszalin - KS Mustang
6 : 4
więcej
piła nożna
B klasa gr. 6
Drzewiarz Świerczyna - Drzewiarz Krosino
3 : 0
więcej
Lech II Czaplinek - Legion Strączno
1 : 1
więcej
Mirstal Mirosławiec - Jedność Tuczno
3 : 3
więcej
piła nożna
Ekstraliga kobiet
Stomilanki Olsztyn - Pogoń Szczecin
0 : 4
więcej
piła nożna
I Liga futsalu
Red Devils Chojnice - LSSS Lębork
6 : 3
więcej
KKF Konin - AZS UG Gdańsk
2 : 5
więcej
LZS Bojano - Futsal Świecie
1 : 6
więcej
TAF Toruń - Futsal Szczecin
7 : 4
więcej
Bonito Helios Białystok - Wenecja Pułtusk
1 : 3
więcej
piła nożna
Centralna Liga Juniorów (U-18)
Górnik Zabrze - Raków Częstochowa
1 : 3
więcej
Pogoń Szczecin - Odra Opole
2 : 2
więcej
Jagiellonia Białystok - Cracovia
5 : 2
więcej
Zagłębie Lubin - Arka Gdynia
0 : 1
więcej
piłka ręczna
Superliga Kobiet
MKS FunFloor Lublin - MKS Zagłębie Lubin
23 : 27
więcej
piłka ręczna
Liga Centralna Kobiet
Dziewiątka Legnica - MTS Żory
19 : 31
więcej
Korona Handball Kielce - AZS Poznań
32 : 34
więcej
Sośnica Gliwice - APR Radom
24 : 26
więcej
SPR Pogoń Szczecin - AZS AWF Warszawa
25 : 29
więcej
22 kwiecień
piła nożna
Ekstraklasa
Warta Poznań - Stal Mielec
5 : 2
więcej
piła nożna
II liga
Olimpia Elbląg - Stomil Olsztyn
1 : 1
więcej
piłka ręczna
Superliga Kobiet
Galiczanka Lwów - AWS Energa Szczypiorno Kalisz
23 : 25
więcej
24 kwiecień
piła nożna
Puchar Polski ZZPN
Olimp Złocieniec - Perła URB Dygowo
1 : 1
więcej
piłka ręczna
Superliga Kobiet
KPR Gminy Kobierzyce - MKS Zagłębie Lubin
24 : 23
więcej
MKS FunFloor Lublin - MKS Piotrcovia Piotrków Tryb.
30 : 27
więcej
Młyny Stoisław Koszalin - MKS Urbis Gniezno
32 : 31
więcej
piłka ręczna
I Liga Mężczyzn gr. A
SMS ZPRP I Kwidzyn - E.Link Gwardia Koszalin
26 : 41
więcej
USAR Kwidzyn - Tytani Wejherowo
27 : 35
więcej
25 kwiecień
piłka ręczna
II Liga Kobiet gr. 2
19:30
Iskra AMW Gdynia - Start II Elbląg
więcej
26 kwiecień
piła nożna
Ekstraklasa
Jagiellonia Białystok - Pogoń Szczecin
2 : 2
więcej
Piast Gliwice - Warta Poznań
2 : 0
więcej
piła nożna
II liga
Chojniczanka Chojnice - Sandecja Nowy Sącz
1 : 0
więcej
Pogoń Siedlce - Radunia Stężyca
0 : 3
więcej
piła nożna
III liga gr. 2
Pogoń II Szczecin - Świt Szczecin
0 : 4
więcej
piłka ręczna
Liga Centralna Mężczyzn
Jurand Ciechanów - Siódemka Miedź Legnica
29 : 35
więcej
KPR Padwa Zamość - Handball Stal Mielec
32 : 22
więcej
27 kwiecień
koszykówka
Polska Liga Koszykówki
17:30
Czarni Słupsk - Asseco Arka Gdynia
więcej
17:30
Dziki Warszawa - PGE Spójnia Stargard
więcej
17:30
Arged BMSlam Stal Ostrów Wlkp. - Zastal Zielona Góra
więcej
17:30
Pszczółka Start Lublin - Legia Warszawa
więcej
17:30
Anwil Włocławek - Twarde Pierniki Toruń
więcej
17:30
Trefl Sopot - King Wilki Morskie Szczecin
więcej
17:30
WKS Śląsk Wrocław - Rawlplug Sokół Łańcut
więcej
17:30
GTK Gliwice - MKS Dąbrowa Górnicza
więcej
piła nożna
Ekstraklasa
15:00
Górnik Zabrze - ŁKS Łódź
więcej
17:30
Śląsk Wrocław - Ruch Chorzów
więcej
20:00
Widzew Łódź - Raków Częstochowa
więcej
piła nożna
II liga
14:00
Hutnik Kraków - Polonia Bytom
więcej
17:00
KKS Kalisz - Olimpia Elbląg
więcej
19:45
Stal Stalowa Wola - Kotwica Kołobrzeg
więcej
17:00
Wisła Puławy - Skra Częstochowa
więcej
17:00
GKS Jastrzębie - Zagłębie II Lubin
więcej
piła nożna
Klasa Okręgowa gr. 1
16:00
Dąbrovia Stara Dąbrowa - Vineta II Wolin
więcej
13:00
Gryf Kamień Pomorski - Orzeł Grzędzice
więcej
16:30
OKS Center MD Goleniów - Jantar Dziwnów
więcej
16:00
Orzeł Łoźnica - Iskra Golczewo
więcej
14:00
Piast Chociwel - Masovia Maszewo
więcej
Sarmata Dobra - Prawobrzeże Świnoujście
więcej
15:00
Sparta Gryfice - Rega Trzebiatów
więcej
15:00
Światowid 63 Łobez - Polonia Płoty
więcej
piła nożna
Klasa Okręgowa gr. 2
11:00
Ehrle Dobra - Hutnik Szczecin
więcej
17:00
GKS Kołbacz - Jeziorak Szczecin
więcej
15:30
Kasta Szczecin-Majowe - Energetyk Gryfino
więcej
17:00
Morzycko Moryń - Iskra Banie
więcej
16:00
Myśla Dargomyśl - Arkonia Szczecin
więcej
17:00
Osadnik Myślibórz - GKS Kołbaskowo-Przecław
więcej
16:00
Rurzyca Nawodna - Mierzynianka Mierzyn
więcej
piła nożna
Klasa Okręgowa gr. 3
11:00
GKS Manowo - AP FENESTRA Kotwica Kołobrzeg
więcej
13:00
Iskra Białogard - Arkadia Malechowo
więcej
15:00
Radew Białogórzyno - Astra Ustronie Morskie
więcej
11:00
MKS Sokół Karlino - Zefir Wyszewo
więcej
16:00
Vimobilia Będzino - Sława Sławno
więcej
16:00
Wybrzeże Biesiekierz - Victoria Sianów
więcej
piła nożna
Klasa Okręgowa gr. 4
12:30
Calisia Kalisz Pomorski - Gavia Choszczno
więcej
14:00
Pogoń Barlinek - Sokół Suliszewo
więcej
13:00
Ina Recz - Santos Kłębowiec
więcej
17:30
Kłos Pełczyce - Orzeł Bierzwnik
więcej
14:00
Lech Czaplinek - Ina Ińsko
więcej
14:00
Pogoń Połczyn Zdrój - Drawa Drawsko Pom.
więcej
14:00
Zorza Dobrzany - Korona Człopa
więcej
piła nożna
IV liga zachodniopomorska
12:00
Bałtyk Koszalin - Orzeł Wałcz
więcej
12:00
Biali Sądów - Perła URB Dygowo
więcej
13:00
Chemik Police - Gwardia Koszalin
więcej
15:00
Darłovia Darłowo - Ina Goleniów
więcej
16:30
Iskierka Mirand Szczecin - Olimp Gościno
więcej
15:00
Polski Cukier Kluczevia Stargard - Błękitni II Stargard
więcej
16:00
Mechanik Bobolice - MKP Szczecinek
więcej
13:00
Wieża Postomino - Unia Dolice
więcej
13:00
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Odra Chojna
więcej
piła nożna
A klasa gr. 1
15:00
Dąb Dębice - Zalew Stepnica
więcej
19:00
Hanza Goleniów - Fala Międzyzdroje
więcej
15:00
Pionier Żarnowo - Korona Stuchowo
więcej
15:00
Pomorzanin Przybiernów - Leśnik Kliniska
więcej
14:00
Promień Mosty - LZS Błękitni Trzygłów
więcej
piła nożna
A klasa gr. 2
16:00
Błękit Pniewo - Chemik II Police
więcej
Grot Gardno - Vielgovia Szczecin
więcej
16:00
Odrzanka Radziszewo - Wicher Reptowo
więcej
14:30
Rybak Trzebież - Sztorm Szczecin
więcej
19:30
Świt II Szczecin - GKS II Kołbaskowo-Przecław
więcej
17:00
Wołczkowo Bezrzecze - Czarni Szczecin
więcej
piła nożna
A klasa gr. 3
16:00
Chrobry Lisie Pole - GKS Golenice
więcej
16:00
Mieszko Mieszkowice - Witniczanka Witnica
więcej
16:00
Łabędź Widuchowa - Ogniwo Babinek
więcej
piła nożna
A klasa gr. 4
16:00
Płomień Myślino - Radowia Radowo Małe
więcej
15:30
Spójnia Świdwin - Wicher Brojce
więcej
piła nożna
A klasa gr. 5
Czarni Marianowo - Świt Barnimie
więcej
Orkan Dalewo - Rolpol Chlebowo
więcej
13:00
Orzeł Małkocin - Orzeł Pęzino
więcej
piła nożna
A klasa gr. 6
16:00
Ina Nadarzyn - Mechanik Warnice
więcej
16:00
Stal Lipiany - Klon Krzęcin
więcej
piła nożna
A klasa gr. 7
12:00
Fala Gąski - Saturn Mielno
więcej
12:00
Mechanik II Iskra Kłanino - Wieża II Postomino
więcej
12:00
Wrzos Wrześnica - Passat Bukowo Morskie
więcej
piła nożna
A klasa gr. 8
16:00
Grom Szwecja - Wspólni Różewo
więcej
12:00
Orzeł Łubowo - Mechanik Turowo
więcej
14:30
Wiarus Żółtnica - Wrzos Borne Sulinowo
więcej
piła nożna
B klasa gr. 1
16:00
Sowianka Sowno - Znicz Wysoka Kamieńska
więcej
piła nożna
B klasa gr. 2
Energetyk II Gryfino - GKS II Kołbacz
0 : 3
więcej
15:00
Hutnik II Szczecin - Pionier Szczecin
więcej
Czarni II Szczecin - Iskierka II Mirand Szczecin
więcej
piła nożna
B klasa gr. 3
Czcibor Bielin - Polonia Gryfino
więcej
16:00
Klon Krzymów - Osadnik II Myślibórz
więcej
piła nożna
B klasa gr. 4
14:00
Bryza Reńsko - Pogoń II Barlinek
więcej
piła nożna
B klasa gr. 5
13:00
Wicher Rąbino - Perła II Dygowo
więcej
16:00
Syrena-Grot Rymań - Gwardia II Koszalin
więcej
piła nożna
B klasa gr. 6
15:30
Bytyń Nakielno - Lech II Czaplinek
więcej
piła nożna
III liga gr. 2
15:00
Błękitni Stargard - Sokół Kleczew
więcej
14:00
Pogoń Nowe Skalmierzyce - Vineta Wolin
więcej
16:00
KP Starogard Gdański - Polonia Środa Wielkopolska
więcej
12:00
Cartusia Kartuzy - Gedania Gdańsk
więcej
13:00
Unia Swarzędz - Noteć Czarnków
więcej
14:00
Unia Solec Kujawski - Elana Toruń
więcej
16:00
Flota Świnoujście - Wikęd Luzino
więcej
piła nożna
Ekstraliga kobiet
AZS UJ Kraków - APLG Gdańsk
więcej
12:00
Pogoń Tczew - Czarni Sosnowiec
więcej
12:00
Medyk Konin - Stomilanki Olsztyn
więcej
piła nożna
Centralna Liga Juniorów (U-18)
12:00
Polonia Warszawa JS - Jagiellonia Białystok
więcej
12:00
Cracovia - Legia Warszawa
więcej
13:00
Lech Poznań - Pogoń Szczecin
więcej
11:00
Odra Opole - Górnik Zabrze
więcej
piła nożna
Centralna Liga Juniorów (U-17)
11:00
FASE Szczecin U17 - GKS Tychy
więcej
14:00
Zagłębie Sosnowiec - GES Poznań
więcej
12:00
Lechia Zielona Góra - Śląsk Wrocław
więcej
13:30
Arka Gdynia - Lechia Gdańsk
więcej
12:00
Zagłębie Lubin - Raków Częstochowa
więcej
13:00
Pogoń Szczecin - Odra Opole
więcej
12:00
Górnik Zabrze - Lech Poznań
więcej
piłka ręczna
Superliga Kobiet
16:00
Młyny Stoisław Koszalin - KPR Gminy Kobierzyce
więcej
18:00
MKS Urbis Gniezno - MKS FunFloor Lublin
więcej
piłka ręczna
Liga Centralna Mężczyzn
18:00
AKPR AZS AWF Biała Podlaska - Grot Łódź
więcej
19:00
Sandra Spa Pogoń Szczecin - GKS Żukowo
więcej
18:00
Zagłębie Handball Sosnowiec - Nielba Wągrowiec
więcej
12:00
SMS ZPRP I Kielce - Stal Gorzów
więcej
piłka ręczna
Liga Centralna Kobiet
16:30
SPR Pogoń Szczecin - Sośnica Gliwice
więcej
17:00
APR Radom - Korona Handball Kielce
więcej
18:00
MTS Żory - Arka Gdynia
więcej
17:00
KPR Ruch Chorzów - Sambor Tczew
więcej
piłka ręczna
I Liga Mężczyzn gr. A
18:00
MKS Grudziądz - SKF KPR Sparta Oborniki
więcej
16:00
SMS ZPRP I Kwidzyn - PGE KPR Gryfino
więcej
15:00
ITS Jeziorak Iława - KU AZS UKW Bydgoszcz
więcej
18:00
KS Szczypiorniak Olsztyn - Sambor Latocha Agropom Tczew
więcej
piłka ręczna
II Liga Kobiet gr. 2
18:00
Vambresia Wąbrzeźno - AZS Fahrenheit Gdańsk
więcej
13:00
MKS Brodnica - SPR Koszalin
więcej
28 kwiecień
piła nożna
Ekstraklasa
17:30
Lech Poznań - Cracovia
więcej
12:30
Radomiak Radom - Zagłębie Lubin
więcej
15:00
Stal Mielec - Legia Warszawa
więcej
piła nożna
Klasa Okręgowa gr. 2
15:00
Dąb Dębno - Stal Szczecin
więcej
piła nożna
Klasa Okręgowa gr. 3
13:00
Pomorzanin Sławoborze - Gryf Polanów
więcej
14:00
Wiekowianka Wiekowo - Głaz Tychowo
więcej
piła nożna
Klasa Okręgowa gr. 4
12:00
Olimp Złocieniec - Sokół Pyrzyce
więcej
piła nożna
A klasa gr. 2
12:00
Znicz Niedźwiedź - Tanowia Tanowo
więcej
piła nożna
A klasa gr. 3
13:00
Czcibor Cedynia - Orzeł Trzcińsko-Zdrój
więcej
13:00
Kłos Kamienny Jaz - Pomorzanin Cychry
więcej
14:00
Unia Swochowo - Czarni Lubanowo
więcej
13:00
Zieloni Zielin - Sekwoja Brwice
więcej
piła nożna
A klasa gr. 4
14:00
Błękitni Ostrowice - Mewa Resko
więcej
14:00
Chrobry Drzonowo - Jantar Siemyśl
więcej
13:00
Jastrząb Łosośnica - Redłovia Redło
więcej
13:00
Płomień Lisowo - Wrzos Wrzosowo
więcej
piła nożna
A klasa gr. 5
13:00
Błękitni Pomierzyn - Ina Stradzewo
więcej
15:00
Iskra Pomień - Sparta Skalin
więcej
18:00
Kluczevia II Stargard - Dęby Rogowo
więcej
piła nożna
A klasa gr. 6
13:00
Gwiazda Żalęcino - Polonia Giżyn
więcej
15:00
Korona Raduń - Pomorzanin Zamęcin
więcej
16:30
Piast Karsko - Iskra Lutówko
więcej
14:00
Skrzydlaci Będargowo - Piast Kolin
więcej
15:00
Wicher Przelewice - Sęp Brzesko
więcej
piła nożna
A klasa gr. 7
14:00
Błękitni Stary Jarosław - Wicher Mierzym
więcej
12:00
Darłovia II Darłowo - Hajka Zegrze Pomorskie
więcej
11:00
KS Sieciemin - Victoria II - KS Skibno
więcej
12:00
Strong Zielenica - LZS Kowalewice
więcej
piła nożna
A klasa gr. 8
14:00
KS Dzikowo - Sad Chwiram
więcej
12:00
KS Gwda Wielka - Zawisza Grzmiąca
więcej
15:00
Pogoń Wierzchowo - Błonie Barwice
więcej
piła nożna
B klasa gr. 1
15:00
Ina II Goleniów - Bałtyk Gostyń
więcej
piła nożna
B klasa gr. 2
18:00
FASE Szczecin - Okręt Szczecin
więcej
16:00
Mierzynianka II Mierzyn - Future Szczecin
więcej
piła nożna
B klasa gr. 3
16:30
Sokół Różańsko - KLUKS Krzywin
więcej
14:00
Zryw Góralice - Zjednoczeni Kurzycko
więcej
12:00
Wicher Steklno - Piast Piaseczno
więcej
piła nożna
B klasa gr. 4
15:00
Grom Płonno - Sokół Granowo
więcej
14:00
Orzeł Żeńsko - Ogniwo Dzwonowo
więcej
14:00
Pomorzanka Jarosławsko - Jedność Przewłoki
więcej
13:00
Sokół Sokoliniec - WODR Barzkowice
więcej
13:00
Unia II Dolice - Strzała Płotno
więcej
piła nożna
B klasa gr. 5
12:00
Sokół Lulewice - Derby Karścino
więcej
11:00
KS Mustang - Grot Gorawino
więcej
piła nożna
B klasa gr. 6
14:00
Jedność Tuczno - Sokół Spore
więcej
14:00
Legion Strączno - Drzewiarz Krosino
więcej
16:00
Mirstal Mirosławiec - Drzewiarz Świerczyna
więcej
piła nożna
III liga gr. 2
13:00
Stolem Gniewino - Zawisza Bydgoszcz
więcej
piła nożna
Ekstraliga kobiet
12:00
UKS SMS Łódź - APLG Gdańsk
więcej
13:30
Rekord Bielsko-Biała - GKS Katowice
więcej
12:00
Pogoń Szczecin - Górnik Łęczna
więcej
piła nożna
Centralna Liga Juniorów (U-18)
12:00
Zagłębie Lubin - Warta Poznań
więcej
11:00
Arka Gdynia - Korona Kielce
więcej
12:00
Raków Częstochowa - Widzew Łódź
więcej
12:00
Wisła Kraków - Sandecja Nowy Sącz
więcej
piła nożna
Centralna Liga Juniorów (U-17)
12:00
Gryf Tczew - Warta Poznań
więcej
piłka ręczna
Superliga Kobiet
16:00
MKS Piotrcovia Piotrków Tryb. - MKS Zagłębie Lubin
więcej
piłka ręczna
Liga Centralna Mężczyzn
17:30
Śląsk Wrocław - MKS Wieluń
więcej
piłka ręczna
Liga Centralna Kobiet
17:00
KPR Jelenia Góra - AZS AWF Warszawa
więcej
15:00
AZS Poznań - Dziewiątka Legnica
więcej
piłka ręczna
I Liga Mężczyzn gr. A
16:00
Tytani Wejherowo - Warmia Olsztyn
więcej
18:00
UKS Jedynka Kodo Morąg - USAR Kwidzyn
więcej
29 kwiecień
piła nożna
Ekstraklasa
19:00
Puszcza Niepołomice - Korona Kielce
więcej
piła nożna
II liga
18:15
Stomil Olsztyn - Lech II Poznań
więcej
18:00
ŁKS II Łódź - Olimpia Grudziądz
więcej
30 kwiecień
piła nożna
Centralna Liga Juniorów (U-17)
12:00
GES Poznań - Lechia Zielona Góra
więcej
piłka ręczna
Superliga Kobiet
18:00
AWS Energa Szczypiorno Kalisz - EKS Start Elbląg
więcej
piłka ręczna
I Liga Mężczyzn gr. A
17:00
KU AZS UKW Bydgoszcz - SMS ZPRP I Kwidzyn
więcej
20:00
MKS Grudziądz - E.Link Gwardia Koszalin
więcej
najnowsze multimedia
co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni
kwiecień 2024
nastepny
Pon
Wt
Śr
Czw
Pt
Sb
Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
dzisiejsze newsy
top komentarze
newsy:
1 »
Mecze 1/8 Finału Puchar »
1 »
Ryszard Tarasiewicz now »
mecze:
28 »
Gavia Choszczno-Olimp Z »
24 »
Wrzos Borne Sulinowo-Po »
19 »
Orzeł Wałcz-Chemik Poli »
13 »
Błonie Barwice-KS Dziko »
12 »
Mirstal Mirosławiec-Jed »
11 »
Pogoń Barlinek-Sokół Su »
11 »
Pogoń Wierzchowo-Błonie »
11 »
Olimp Złocieniec-Sokół »
11 »
Calisia Kalisz Pomorski »
9 »
Dąb Dębno-Stal Szczecin
aktualnie na portalu
zalogowanych:
3
kibic22
OrkanFan
Wiemwszyst...
gości:
7
statystyki portalu
• drużyn:
3129
• imprez:
151699
• newsów:
78140
• użytkowników:
81117
• komentarzy:
1173694
• zdjęć:
896875
• relacji:
40624
Najwi�kszy
Skateshop
w Szczecinie.
widzisz błąd na stronie -
zgłoś go nam
© 2006-2024 - by
ligowiec team
Polityka Cookies