Pełny triumf Dębu
Nie było niespodzianki w 17. kolejce IV ligi zachodniopomorskiej gdzie Dąb Dębno pokonał na własnym boisku Inę Goleniów 5:1 (3:1). Bramki dla gospodarzy zdobyli: O.Szczepanik, D.Kuśnierczak (2x), Ł.Dłubis (2x).
Podopieczni Marcina Domagały piłkarze Dębu rozpoczęli to spotkanie ze świadomością, że drużyna,z którą sąsiaduje w ligowej tabeli w poprzedniej kolejce nie poradziła sobie przed własną publicznością z teoretycznie słabszą Odrzanką Radziszewo. Już pierwsze minuty pokazały, że w tym pojedynku to Dąb będzie dyktował warunki gry. Pierwszego gola dla biało-zielonych zdobył Oskar Szczepanik.
W kolejnych minutach obraz gry się nie zmienił. Nadal przeważali gracze z Dębna i to oni zmusili golkipera przyjezdnych jeszcze w pierwszej połowie do dwukrotnego wyjęcia piłki z siatki. W ostatnich minutach tej odsłony Ina przyspieszyła co dało jej w konsekwencji zdobycie honorowego gola. W drugiej części pojedynku gra się nieco zaostrzyła i obie drużyny nie skończyły zawody z kompletem zawodników. Wynik meczu ustalił Łukasz Dłubis, który zmienił Damiana Kuśnierczaka strzelając precyzyjnie dwie bramki.

relacjďż˝ dodaďż˝: BABol