Trampkarze Fali zwyciężają w turnieju halowym
autor: marekperecW sobotę 23.11.2013 r. trampkarze Fali Międzyzdroje uczestniczyli w halowym turnieju piłki nożnej z cyklu Międzyzdroje Cup - Jesień 2013 rywalizując o Puchar Prezesa K.S. Fala Międzyzdroje. Występ w nim był dla młodych piłkarzy z Fali niezwykle udany i wywalczyli oni pierwsze miejsce. Indywidualne wyróżnienie dla zawodnika imprezy zdobył Maksymilian Oswald (Fala), wyróżnionym bramkarzem został zawodnik Floty Świnoujście.

Do sobotniego turnieju trampkarzy - rocznik 1999 i młodsi organizowanego przez KS FALA Międzyzdroje zgłosiły się trzy kluby, które podzielono na sześć zespołów. Postanowiono, że drużyny zagrają systemem „każdy z każdym”, który przy takiej liczbie uczestników będzie najsprawiedliwszy, aby wyłonić zwycięzcę i ustalić końcową kolejność w turnieju. Każdy zespół rozegrał pięć spotkań w których pokazali bardzo dobrą grę.

6. Fala II Międzyzdroje

Trampkarze Fali Międzyzdroje pokazali się na  parkiecie z dobrej strony i w całym turnieju okazali się zespołem najlepszym. Dobra organizacja w defensywie, w tym kilka kapitalnych interwencji Przemka Sędzickiego oraz pomysłowa gra ofensywna zespołu i piorunująca skuteczność Maksymiliana Oswalda, a dodatkowo odpowiednia doza sportowego szczęścia sprawiły, że sobotnia impreza zakończyła się sukcesem. Gratulujemy zawodnikom, trenerowi i życzymy dalszych sukcesów.

relacjďż˝ dodaďż˝: kierofala