Głaz rozbity w Barwicach
autor: blonie6Wynikiem 5-2 zakończył się dzisiejszy mecz ligowy pomiędzy Błoniami Barwice a Głazem Tychowo. Barwicki drużyna zagrała po raz kolejny dobry mecz stąd kolejna, dość wysoka wygrana. Po tym spotkaniu Barwiczanie mają na koncie 6 punktów i po serii trzech meczów będą w czołówce tabeli. Po raz kolejny dobrą formę zaprezentował Sebastian Głuszak, który strzelił dziś dwie bramki oraz zaliczył dwie asysty. Sebastian obecnie jest kluczowym ofensywnym piłkarzem Błoni. Bez niego siła ataku była by o wiele słabsza.
Początek spotkania należał do zespołu Błoni. Już 12 minucie na prowadzenie Błonie wyprowadził Sebastian Głuszak po asyście Mariusza Zdeba. Na 2-0 podwyższył Jarosław Adamowicz, dla którego jest to pierwsza bramka po powrocie do Błoni. Z pewnością jest to ważna bramka dla Jarka, taka odblokowująca. Przy tej bramce asystował Sebastian Głuszak. Bramkę na 3-0 strzelił Łukasz Zbroszczyk po dość ładnym uderzeniu po długim rogu. Przed końcem pierwszej połowy zawodnicy Głazu Tychowo strzeli bramkę na 3-1. Do przerwy wynik się nie zmienił.

Od początku drugiej połowy na placu murawy pojawili się Bartosz Grygiel oraz Mateusz Stępień. Zmienili Oni Mariusza Zdeba i Grzegorza Łomakina. Po przerwie kolejną bramkę dla Błoni strzelił Sebastian Głuszak. Przy jego bramce asystę wypracował Krzysztof Łukaszek. Ostatnią bramkę dla Błoni strzelił były gracz Wielimia Szczecinek, Dariusz Bartolewski strzałem z głowy, po asyście Seby Głuszaka. Pod koniec meczu zawodnicy z Tychowa potrafili strzelić jeszcze jedną bramkę i ustalili wynik spotkania na 5-2.

Jest to trzecia wygrana z rzędu piłkarzy Grzegorza Kwiatkowskiego. Zespół Błoni jest w coraz lepszej dyspozycji i każdy kolejny mecz to potwierdza.

Kolejnym rywalem piłkarzy Błoni Barwice będzie Pogoń Połczyn Zdrój. Jak to bywa między tymi drużynami zapowiada nam się ciekawe spotkanie. Ten mecz w następną sobotę o godzinie 17:00 w Barwicach.

Błonie Barwice - Głaz Tychowo 5-2 (S.Głuszak 2, J.Adamowicz, Ł.Zbroszczyk, D.Bartolewski)

1-0 - Sebastian Głuszak (asysta Mariusza Zdeba)
2-0 - Jarosław Adamowicz (asysta Sebastiana Głuszaka)
3-0 - Łukasz Zbroszczyk
3-1 - Głaz Tychowo
4-1 - Sebastian Głuszak ( asysta Krzysztofa Łukaszka)
5-1 - Dariusz Bartolewski (asysta Sebastiana Głuszaka)
5-2 - Głaz Tychowo

relacjďż˝ dodaďż˝: jakubek14

Klasa Okręgowa - gr. Koszalin Płd. (2013/2014)