Kolejna jednobramkowa wygrana
autor: mirekpogon04Pogoń '04 Szczecin wygrała w sobotę 6:5 z KS-em Gniezno. Zespoły walczyły w dwóch połowach po 30 minut bez zatrzymywanego czasu. Po dwa trafienia zanotowali Marcin Mikołajewicz oraz Łukasz Tubacki.

- Najważniejsze było, aby zawodnicy mogli się zaprezentować po kilkunastu dniach intensywnego treningu - przyznał po końcowym gwizdku trener Gerard Juszczak (na zdj.). - Widać było, że chłopaki są jeszcze zmęczeni. Po powrocie do Szczecina czeka nas dalsza praca nad motoryką.
Spotkanie od pierwszych minut toczyło się pod dyktando szczecińskiej drużyny. Portowcy długo utrzymywali się przy piłce, co w pierwszej połowie przyniosło im trzy trafienia. Jako pierwszy na listę strzelców wpisał się Marek Bugański, który wykończył piękną akcję całego zespołu. Tuż przed uderzeniem z głowy, futsaliści Pogoni '04 wymienili kilka dobrych podań z pierwszej piłki. Trener Juszczak nie musiał długo czekać na kolejne trafienie. Jako drugi na listę strzelców wpisał się Michał Kubik, który na skrzydle przedryblował dwóch rywali, a następnie technicznym strzałem przelobował golkipera gospodarzy.

W drugiej połowie w szeregach szczecinian nastąpiło lekkie rozprężenie, co przyniosło aż pięć trafień dla KS-u Gniezno. Portowcom udało się zdobyć kolejne trzy gole i to właśnie oni cieszyli się z trzeciego zwycięstwa podczas okresu przygotowawczego.

KS Gniezno - Pogoń '04 Szczecin 5:6 (0:3)
Bramki dla Pogoni '04: Tubacki (dwie), Mikołajewicz (dwie), Bugański, Kubik.
Pogoń '04 Szczecin: Neagu, Koszmider - Tubacki, D. Maćkiewicz, M. Maćkiewicz, Jurczak, Bogucki, Bugański, Shamotii, Gepert, Sochański, Mikołajewicz, Kubik, Żebrowski.

relacjďż˝ dodaďż˝: szlemiel