Niedobry Początek Sekwoi
Piłkarze brwickej Sekwoi nie poradzili sobie w meczu z outsajderem 4 grupy szczecińskiej A-klasy, Czarnymi Czarnówko przegrywając 1-2.
Mecz od początku był bardzo wyrównany, zarówno zespół z Brwic jak i z Czarnówka miał wiele sytuacji, które powinny zakończyć się strzeleniem gola. Dopiero końcówka pierwszej połowy przyniosła pierwsze trafienie, którego autorem był zawodnik z Czarnowka - Serafin, który dał nim prowadzenie drużynie przyjezdnej. Pierwsza połowa skończyła się rezultatem 0-1. Druga połowa zaczęła się od kolejnego trafienia Czarnych tym razem bramkę zdobył Smoliński, niedługo później za dyskusje z sędzią czerwoną kartką został ukarany zawodnik gości.
Na gola kontaktowego kibice musieli czekać do około 80 minuty kiedy to w polu karnym został sfaulowany Marek Bil, sam poszkodowany wykonywał rzut karny i trafieniem doprowadził do wyniku 1-2. Od tej pory zawodnicy Czarnych notorycznie zaczęli opóźniać grę skutecznie wybijając gospodarzy z uderzenia. W 85 stan zawodników na murawie wyrównał się, ponieważ bramkarz Sekwoi Daniel Kałużniak za faul poza polem karnym został ukarany czerwoną kartką. Mecz zakończył się rezultatem 1-2. Dzięki zwycięstu piłkarze Czarnych Czarnówko zmniejszyli stratę do dzisiejszych rywali i wynosi ona teraz 1 punkt.

Skład Sekwoi Brwice:
D.Kałużniak, M.Madera, P.Madera, S.Bindas (K.Krzyżanowski), K.Szumiło, P.Juszczyk (Ł.Pilawski), G.Szelążek, M.Bil, S.Bindas, M.Żytkowiak (P.Pomostowski), B.Dmytrasz (D.Pomostowski)

Czarni Czarnówko: R.Tkaczuk- T.Pawlik, G.Gnap, K.Sokólski, R.Kiełbaśnik, A.Kudła, M.Modliński, D.Kubiak (P.Adamus), D.Serafin, A.Domański (K.Jastrzębski), M.Smoliński (D.Todorski)

żółte: Modliński, Adamus 2x (Czarni)
czerwone: Adamus (za dwie żółte) (Czarni), D.Kałużniak sędzia: Tądel Pytlewski Winiarczyk

Dane pomogli uzupełnić: HARYWEST, mesi10, sekwoja2000, czerny7 - dziękujemy