Kotwica wysoko przegrywa
Kotwica przegrała z Sokołem Kleczew 0:3 w kolejnym meczu sparingowym. Po pierwszej połowie był bezbramkowy remis. W sobotę kołobrzeżanie rozegrają kolejny mecz kontrolny, a rywalem będzie IV-ligowy Leśnik/Rossa Manowo.
III-ligowiec z Wielkopolski wysoko zawiesił poprzeczkę Kotwicy. Już w pierwszej połowie goście pokazali, że są solidnym zespołem, szczególnie na początku sprawili dużo kłopotu Łukaszowi Krymowskiemu. Po ostrej reprymendzie od bramkarza, Kotwica zaczęła grać lepiej, ale Krzysztofowi Biegańskiemu i Filipowi Marciniakowi zabrakło skuteczności w dogodnych sytuacjach.
W drugiej połowie goście zagrali dużo lepiej, a gospodarze popełniali bardzo proste błędy w defensywie. W ciągu dwunastu minut Cezary Szybka trzykrotnie musiał wyciągać piłkę z siatki, a najlepszą okazję w naszym zespole zmarnował w końcówce Adrian Machula, nie trafiając z kilku metrów w bramkę.

KOTWICA KOŁOBRZEG - SOKÓŁ KLECZEW 0:3 (0:0)

miejsce: Kołobrzeg euroboisko
KOTWICA: Łukasz Krymowski (46' Cezary Szybka) - Kacper Chruściński (60' Adam Zejfer), Jakub Poznański, Kamil Stankiewicz (46' Oleksandr Zhdanov), Koichiro Iizuka (70' Mariusz Kurczak), Tomasz Rydzak (60' Adrian Machula), Patryk Pietras (46' Mateusz Wesserling), Tomasz Parzy (46' Daniel Wólkiewicz), Łukasz Cebulski (46' Patryk Skórecki), Filip Marciniak, Krzysztof Biegański (46' Marek Kowal).

Dane pomógł uzupełnić: Rolnik2012 - dziękujemy