Grad bramek w śniegu
Fatalne warunki atmosferyczne towarzyszyły spotkaniu sparingowemu pomiędzy Pogonią Barlinek i Stalą Lipiany. Mecz zakończył się wygraną zespołu z Barlinka 6:5 (3:4). Bramki dla Pogoni zdobyli Kacper Stukonis 3, Rafał Świtaj 2 (jedna z karnego), oraz Damian Odachowski. Zawodnikom obu ekip w grze przeszkadzał zalegający na boisku mokry śnieg. Na początku spotkania lepiej w trudnych warunkach prezentowali się piłkarze Stali, którzy już w 2min mogli objąć prowadzenie lecz nie potrafili wykorzystać rzutu karnego. Podopieczni trenera Jacka Świercza dopięli jednak swego dziesięć minut później wykorzystując błąd bramkarza Pogoni Macieja Wolarka. Do remisu doprowadził dwie minuty później strzałem z 14m Świtaj.
Taka sytuacja miała miejsce jeszcze czterokrotnie. Stal zdobywała bramkę a Pogoń po pewnym czasie doprowadzała do wyrównania. Gdy wydawało się, że mecz zakończy się raczej sprawiedliwym remisem w ostatniej minucie spotkania gola meczu zdobył Stukonis popisując się mierzonym uderzeniem niemal z połowy boiska czym zupełnie zaskoczył golkipera Stali Jakuba Łapczyńskiego, który mimo ofiarnej interwencji nie zdołał zapobiec utracie bramki.

W zespole z Barlinka do grona testowanych zawodników dołączyli bramkarz Maciej Wolarek z Orła Bierzwnik, obrońca Kamil Jaźwiński z Pogoni Krzeszyce, oraz nigeryjski napastnik Stanley Ojiego ostatnio reprezentujący barwy Warty Gorzów.