Kolejny sprawdzian goleniowian
Tym razem Hanza Goleniów gościła u siebie drużynę zajmującą 6 lokatę w A-klasie gr.3. Dla gości był to pierwszy mecz po przerwie zimowej, jednak do Goleniowa stawili się w liczbie ponad 20 zawodników. Gospodarze również dysponowali szeroką kadrą, w sumie 22 zawodników zagrało w tym meczu w barwach Hanzy. Mecz był rozgrywany w systemie 3x30 minut, ponieważ trener Kozak zdecydował się dać szansę gry przez pierwsze 30 minut zawodnikom, którzy dotychczas wcale lub bardzo mało występowali na boisku. Stąd też po pierwszej części gry, był wynik 0-2 dla zespołu ze Szczecina. W drugiej odsłonie zostały zrobione zmiany które przyniosły efekt kilka minut po wznowieniu gry.
S.Sidorowicz, który jest przymierzany do gry w barwach Hanzy, po indywidualnej akcji z prawej strony wykorzystał złe ustawienie bramkarza rywali i uderzył przy bliższym słupku bramki Vielgovii. Niestety goście szybko odpowiedzieli trzecią bramką - złe ustawienie obrońców wykorzystał napastnik szczecińskiej drużyny i było 1-3.

Na ostatnią część gry P.Kozak wystawił najmocniejszy skład jakim dysponował w niedzielne popołudnie. W tej części gry drużyna gospodarzy miała również za zadanie testować nowe ustawienie, z trzema obrońcami w linii. Zgodnie z oczekiwaniami w ostatniej połowie zawodnicy Hanzy zdecydowanie przeważali nad wyżej notowanym rywalem dokumentując swoją przewagę czterema golami. Bramki zdobywali kolejno: M. Łęczyński, P. Misiuda oraz dwukrotnie S. Sidorowicz.

Kolejny mecz goleniowska drużyna rozegra również na Euroboisku w dniu 17 lutego o godzinie 11.00 ze Zniczem Niedźwiedź. Serdecznie zapraszamy.