Pierwsze trzy punkty na koncie
autor: wruna56Od wygranej sezon 2012/13 rozpoczęły siatkarski szczecińskiego Piasta Netto. W sobotnie popołudnie pokonały młodzieżowy zespół KS-u Murowana Goślina na ich terenie.
Patrząc tylko na sam wynik, wydawać by się mogło, że zwycięstwo przyszło łatwo. Tak jednak nie było. Szczególnie w pierwszym secie stawiane w roli jednego z głównych kandydatów do awansu szczecinianki nie grały na miarę swoich możliwości. Pytanie tylko, czy pierwszy set w sezonie tak zmobilizował młode siatkarki gospodyń, dla których zresztą gra na tym poziomie to wielkie wyzwanie, czy też nieco sparaliżował podopieczne Rafała Prusa. Na szczęście dla tych drugich skończyło się na wyniku 21:25, a w kolejnych partiach było już lepiej. W drugim secie Piast wygrał więc do 18, identycznie jak w trzecim. Najważniejsze, że szczecinianki zainkasowały pierwsze 3 punkty w lidze przed premierowym pojedynkiem na własnym parkiecie. W meczu przeciwko SMS-owi Police z pewnością będzie można doszlifować kilka elementów, tak by wyeliminować błędy chociażby z dzisiejszego spotkania.

relacjďż˝ dodaďż˝: flora