Prawobrzeże pokonuje rezerwy Pomorzanina Przybiernów
W sobotnie popołudnie na boisku w Świnoujściu odbył się mecz ligowy pomiędzy Prawobrzeżem Świnoujście a Pomorzaninem II Przybiernów, drużyna gospodarzy pokonała 2:1 gości z Przybiernowa.

Mecz od samego początku zaczął się od konstruowania groźnych akcji przez zawodników ze Świnoujścia. W 10 minucie Mateusz Bednarczyk wykonywał rzut różny, który na bramkę zamienił Arkadiusz Waliszewski. Gospodarze poszli za ciosem i stworzyli sobie kilka sytuacji do strzelenia bramki, które powinny zmienić wynik meczu. Skromne 1:0 utrzymało się do końca pierwszej połowy.
W przerwie trener świnoujścian dokonał zmian i wprowadzony do gry Dariusz Mączniański w 58 minucie podwyższył na 2:0. Długim i dokładnych prostopadłym podaniem przy strzale Mączniańskiego popisał się Krzysztof Nowak. Niespodziewanie goście z Przybiernowa stworzyli sobie jedną z nielicznych groźnych akcji i strzelili bramkę kontaktową.

Końcówka meczu była dość nerwowa, oba zespoły chciały wygrać to spotkanie jednak sztuka ta udała się świnoujskiemu Prawobrzeżu. Mecz obu jedenastek obserwowało około 100 kibiców.

Kolejne spotkanie zespół ze Świnoujścia zagra 20 października w Świnoujściu. Rywalem będą rezerwy Pomorzanina Nowogard, który jeszcze nie doznał porażki w tym sezonie. Początek zawodów sportowych o godz. 16.00. Serdecznie zapraszamy do kibicowania naszym zawodnikom.

relacjďż˝ dodaďż˝: Junioro