Urodzinowy prezent Mojsiewicza
Juniorzy goleniowskiej Iny kontynuują świetną serię spotkań w ramach I. Klasy Juniorów, grupy pierwszej. W minioną niedzielę podopieczni Mariusza Banasiaka pokonali w Dziwnowie tamtejszy Jantar 3:0. Początek spotkania był wyrównany, ani jednej, ani drugiej drużynie nie udało się stworzyć sobie klarownych sytuacji do zdobycia gola. Dopiero po kilkunastu minutach, głównie za sprawą Dawida Wujaka pod bramką rywali zrobiło się gorąco. Najpierw napastnik z Goleniowa przegrał pojedynek sam na sam z bramkarzem gospodarzy, ale chwilę później, po dokładnym podaniu od Kamila Gibały, Wujak pewnym uderzeniem w róg bramki otworzył wynik spotkania. Po strzeleniu bramki gra ponownie się wyrównała i pierwsza połowa zakończyła by się jednobramkowym prowadzeniem, gdyby nie obchodzący dzień po meczu urodziny, Daniel Mojsiewicz. Zawodnik Iny Goleniów zdecydował się na uderzenie z 35 metrów, zdobywając bramkę, którą spokojnie można nazwać 'stadiony świata'.
W drugiej połowie gospodarze postanowili odrobić dwubramkowe straty. Od pierwszych minut zastosowali wysoki pressing, co częściowo przyniosło rezultaty. Jantar dłużej utrzymywał się przy piłce, jednak przez całe 45 minut, oddał tylko jeden groźny strzał na bramkę Iny. Goście zmuszeni do gry z kontry, w końcówce spotkania strzelili ostatnią bramkę. Po szybkim wyprowadzeniu piłki, w dogodnej okazji znalazł się Grzegorz Szmyciński, jednak jego strzał obronił bramkarz. Piłka trafiła do Kamila Sokołowskiego, który odegrał ją na 16 metr do Marka Głowackiego, a ten silnym strzałem ustalił wynik spotkania.

Goleniowianie wygrali ósmy, z dziewięciu meczów w tym sezonie i z przewagą trzech punktów prowadzą nad drugim w tabeli Światowidem Łobez. Młodzi biało-zieloni w dziewięciu spotkaniach zdobyli łącznie aż 37 bramek, co daje ponad cztery bramki na mecz.

JANTAR DZIWNÓW - INA GOLENIÓW 0:3 (0:2)