Niesamowity pościg Sławy Sławęcin
autor: adaskoWczoraj (26.08) o godzinie 15 odbył się mecz 1 kolejki 1 Klasy Juniorów gr.2.Miejscowy Dąb Dębno podejmował kompletnego debiutanta Sławę Sławęcin. Spotkanie rozpoczęło się dobrze dla gospodarzy, którzy szybko objęli prowadzenie. Więcej sytuacji podbramkowych mieli goście,niestety skuteczność była dość słaba. Wykorzystali to gospodarze, którzy pod koniec połowy ustalili wynik do przerwy 2:0. Piętnaście minut drugiej połowy było pod dyktando ekipy z Dębna. W 50 minucie fatalny błąd obrońcy gości wykorzystał snajper Dębu i było 3:0. Gospodarze wciąż naciskali ale dobrze w bramce spisywał się Oskar Sieczkarek.
Później debiutanci pokazali nieprawdopodobną wolę walki. Około 60 min padł gol na 3:1 autorem bramki kapitan Sławy Dawid Garbicz. Emocje sięgały zenitu kiedy za około 5 min było już tylko 3:2 po golu Patryka Kicińskiego.
Okazało się, że goście chcą zdobyć punkty, po kolejnych 5 minutach było już 3:3, na listę strzelców wpisał się Paweł Kozikowski. Ale to nie był koniec emocji ! Goście którzy zebrali wiatr pod żagle skarcili rywali w 84 minucie a zwycięskiego gola strzelił ponownie ich kapitan Dawid Garbicz. Mimo prowadzenia 3:0 przez Dąb to goście wygrali 3:4.

relacjďż˝ dodaďż˝: GSSJR

I klasa juniorów - gr. 2 Szczecin (2012/2013)