Przerwany mecz w Słupsku
Spotkanie Gryf Słupsk - Lechia II Gdańsk zostało nierozstrzygnięte, grę przerwała burza i ciemności.
W 55. minucie meczu sędzia zdecydował się, przy stanie 0:0, przerwać mecz III ligi pomiędzy Gryfem Słupsk i Lechią II Gdańsk z powodu ulewy i zapadających ciemności.
Kibice na stadionie przy ul. Zielonej w Słupsku zobaczyli tylko pierwszą połowę i dziesięć minut drugiej połowy meczu, który w 55 minucie został przerwany. Ta nietypowa sytuacja spowodowana była burzą i wielką ulewą, która nadeszła nad Słupsk. Nagle zrobiło się ciemno i nie było już możliwości wznowienia gry.
Wynik - 0:0 zostanie zweryfikowany przez Pomorski Związek Piłki Nożnej, który zatwierdzi go jako końcowy lub zdecyduje o powtórzeniu spotkania.
�r�d�o: gp24.pl

relacjďż˝ dodaďż˝: BABol

III liga Bałtycka (2012/2013)
Gryf Słupsk Lechia II Gdańsk
0 2
22-09-2012 17:00
widzów: 400 (w pierwszej części) i 200 (w drugiej)
0:1 69' Patryk Tuszyński
0:2 71' Paweł Nowak
Gryf: Wójcik – Oleszczuk, Szutenberg, Klimek, Bryndal, Gibczyński, Witucki, Waleszczyk, Świdziński, Kozłowski, Biegański

Lechia II: Sobczak – Skrzecz (46’ Wiśniewski), Iwanowski, Andriuskievicius, Przybylski, Żmijewski, Kaszuba, Nowak, Tuszyński, Górka, Duda.

Mecz przerwany w 55 min z powodu złych warunków atmosferycznych sędzia: Janusz Rybarczyk - Tomasz Kleparski, Wiktor Wątroba (KOZPN)

Dane pomogli uzupełnić: baaru, crash, slupszczanin, kibic480 - dziękujemy