Podział punktów na wyspach
autor: PszczółekW meczu na szczycie pomiędzy świnoujskim „Prawobrzeżem” a „Pomorzaninem II” Nowogard obie ekipy podzieliły się punktami. „Prawobrzeże” wygrywając ten mecz stałoby się liderem w swojej klasie rozgrywkowej. Poziom gry oby zespołów sprawił, że mecz był ciekawy od początku aż do ostatnich sekund ligowej rywalizacji. Od pierwszej minuty trener UKS zalecił swoim zawodnikom grę ofensywną. Niespodziewanie to goście przeprowadzili w 25 minucie meczu groźną akcję, po której objęli prowadzenie w spotkaniu. Kilka minut później zawodnicy „Prawobrzeża” wyprowadzili szybką kontrę a Mariusz Wolanin doprowadził do remisu 1:1. Do przerwy tego emocjonującego spotkania wynik nie uległ zmianie.
Po przerwie trener desygnował do gry Krystiana Waliszewskiego. Już w 51 minucie UKS objął prowadzenie 2:1. Bramkę strzelił Krzysztof Nowak przy asyście Mateusza Rodzia. W tym czasie zespół ze Świnoujścia stworzył sobie wiele groźnych sytuacji po których powinny paść bramki. Niestety niewykorzystane sytuacje w końcu się zemściły. W 70 minucie arbiter spotkania Marek Stefański podyktował rzut karny po zagraniu ręka w polu karnym, który został skutecznie wykorzystany przez napastnika z Nowogardu. W 82 minucie meczu goście grając w przewadze wyprowadzili swój zespół na prowadzenie 3:2. Jednak to zawodnicy „Prawobrzeża” wiedzieli, że gra się do ostatniej minuty i nawet w osłabieniu potrafili wyrównać w ostatnich sekundach. Bramkę zapewniającą punkt w tabeli strzelił Krzysztof Nowak po podaniu Kamila Waliszewskiego. Remisem 3:3 świnoujscy piłkarze zakończyli rundę jesienną w Świnoujściu. Jak sami sędziowie powiedzieli oba zespoły stworzyły poziom gry ze środka „okręgówki”. Ostatni mecz drużyna ze Świnoujścia zagra 28 października w Łosośnicy z tamtejszym Jastrzębiem”. Początek spotkania zaplanowano na godz. 14.00.

relacjďż˝ dodaďż˝: Junioro