Porażka w Krakowie
autor: C80Pogoń '04 zakończyła wspaniałą serię 13 meczów bez przegranej, ulegając w wyjazdowym meczu Wiśle 1:4.
Gospodarze na prowadzenie wyszli w 6. minucie gry za sprawą Krzysztofa Kusi. Na odpowiedź Portowców czekaliśmy długo, bo do 31. minuty meczu. Wtedy to Marcin Mikołajewicz pokonał Bartłomieja Nawrata, zdobywając swoją 17. bramkę w sezonie. Po chwili podopieczni Gerarda Juszczaka mogli prowadzić, ale Daniel Maćkiewicz zmarnował rzut karny.

Ostrożnie grających szczecinian (mieli na koncie 5 przewinień) odważniej zaatakowała 'Biała Gwiazda'.
Rezultatem przewagi była bramka grającego szkoleniowca, Błażeja Korczyńskiego. Wobec niekorzystnego rezultatu Portowcy wycofali bramkarza, co przyniosło odwrotne do pożądanych skutki. 'Zero-czwórkę' dobili Rafał Franz i Marcin Kiełpiński.

4:1 - Marcin Kiełpiński 39'14"
TS Wisła Krakbet Kraków: Kamil Lasik (1), Zbigniew Mirga (3), Frane Despotović (5), Mikołaj Zastawnik (6), Krzysztof Kusia (10), Rafał Franz (11), Błażej Korczyński (12), Roman Vakhula (13), Siergiej Zadorożnyj (14), Marcin Kiełpiński (17), Adrian Pater (44), Kamil Dworzecki (69), Bartłomiej Nawrat (84)

Pogoń 04 Szczecin: Nicolae Neagu (1), Łukasz Tubacki (7), Marcin Mikołajewicz (10), Łukasz Żebrowski (13), Douglas Dos Santos Nicolau (14), Maciej Wołoszyn (15), Ricardo Gomes Junior (18), Artur Jurczak (20), Michał Kubik (23), Dominik Kubrak (33), Daniel Maćkiewicz (46), Paweł Bogucki (92)

żółte kartki: Kusia, Zadrożnyj (Wisła)/ Mikołajewicz (Pogoń 04) sędzia: Seweryn Dębowski, Rafał Przytuła, Sławomir Steczko

Dane pomógł uzupełnić: Bengoro - dziękujemy