Bałtyk lepszy od Gryfa
autor: PszczółekPrzebywający na tygodniowym obozie w Międzyzdrojach zespół Bałtyku Koszalin w ramach przygotowań do rundy wiosennej rozegrał kolejny mecz kontrolny. Tym razem przeciwnikiem podopiecznych Grzegorza Kubiaka był IV-ligowy zespół Gryf Kamień Pomorski. Spotkanie zakończyło się wygraną Bałtyku 3:1(0:0), a gole dla koszalinian strzelili:Adrian Rząsa(62'),Kamil Chicewicz(66') i Mateusz Trzebiatowski(89'), bramkę dla Gryfa w 75 minucie zdobył Michał Bogusz.
Wszystkie bramki padły dopiero w drugiej połowie spotkania. Mecz od początku układał się pod dyktando koszalinian, którzy przez większą część pojedynku byli stroną dominującą na płycie boiska. Prowadzenie dla Bałtyku uzyskał 62 minucie po kapitalnym strzale z wolnego z 17 metrów Adrian Rząsa,a cztery minuty później po ładnej akcji wynik podwyższył Kamil Chicewicz,któremu dogrywał Łukasza Miklasińskiego. Kwadrans przed końcem Gryf zdobył kontaktowego gola w zamieszaniu podbramkowym a skutecznym strzelcem okazał się Michał Bogusz. Wynik spotkania ustalił w 89 minucie ustalił Mateusz Trzebiatowski po zespołowej akcji i asyście Adriana Rząsy.

Skład Bałtyku: Rakowiecki, Sęk, Bukowski, Fijołek, Miklasiński, Szymański, Góral, Duszkiewicz, Chyła, Wiśniewski, Trzebiatowski.
Na zmiany weszli: Chicewicz, Kupisz, Rząsa, Próchnicki, Ejzygmann i bramkarz Pająk.

Kolejny sparing Bałtyk rozegra w piątek(10.02.) z Pomorzaninem Przybiernów.
ďż˝rďż˝dďż˝o: własne/baltykkoszalin.pl

relacjďż˝ dodaďż˝: BABol