Kotwica wygrywa z rezerwami Lechii
W ostatnim meczu ligowym sezonu 2011/12 Kotwica pokonała Lechię II Gdańsk 2:0, po bramkach Grzegorza Skwary i Piotra Augustyniaka. Mimo, że mecz odbył się w Kołobrzegu, to w roli gospodarzy wystąpili gdańszczanie.

Mecz toczył się pod dyktando Kotwicy, ale sytuacji podbramkowych z obu stron było jak na lekarstwo. W pierwszej połowie warto wyróżnić strzał w słupek Macieja Ropiejki z 44 minuty. Po zmianie stron w końcu udało się objąć prowadzenie. W 70 minucie piłka trafiła do siatki po strzale Grzegorza Skwary. Na 2:0 podwyższył Piotr Augustyniak, który wykorzystał dokładne dośrodkowanie z rzutu rożnego Łukasza Cebulskiego. Wygrana Kotwicy mogła być wyższa, ale w 83 minucie Skwara z rzutu wolnego trafił w słupek.

Kotwica zakończyła sezon ligowy, a w środę zakończy też pucharowy. W pierwszym meczu nasz zespół pokonał Pogoń Barlinek 4:0, ale lekceważenie rywala w rewanżu może się źle skończyć, dlatego do tego ostatniego meczu trzeba podejść w pełni skupionym. Początek środowego meczu w Barlinku o 17.30.

Lechia II Gdańsk - Kotwica Kołobrzeg 0:2 (0:0)

Grzegorz Skwara 70, Piotr Augustyniak 79

żółte kartki: Kordian Rudziński, Robert Ziętarski

sędziował: Mariusz Kuczkowski
widzów: 100

Lechia II: Patryk Sobczak - Krystian Rąbczyk, Krzysztof Brede, Krzysztof Iwanowski, Łukasz Wiśniewski, Dawid Żmijewski, Maciej Kostrzewa, Jakub Popielarz, Oskar Skrzecz, Piotr Przybylski, Damian Szuprutowski

Kotwica: Cezary Szybka - Kordian Rudziński, Marcin Dymek, Piotr Augustyniak, Artur Sarna, Grzegorz Skwara (84 Lilo), Honorat Stróż (46 Łukasz Cebulski), Tomasz Preizner, Patryk Pytlak (46 Tomasz Rydzak), Piotr Dziuba (56 Robert Ziętarski), Maciej Ropiejko

bramki: Grzegorz Skwara 70, Piotr Augustyniak 79

żółte kartki: Kordian Rudziński, Robert Ziętarski sędzia: Mariusz Kuczkowski (PZPN)

Dane pomogli uzupełnić: Jurgen, service, Rolnik2012 - dziękujemy