Błękitni jadą powalczyć w Koszalinie
Błękitni Stargard Szczeciński w najbliższą sobotę rozegrają mecz na wyjeździe w Koszalinie. Rywalem będzie miejscowa Gwardia Koszalin, która jest na fali i nie przegrała czterech ostatnich pojedynków w lidze. Błękitni, którzy walczą o ligowy byt wygrali ostatnie spotkanie z Lechią II Gdańsk 3:0 i do Koszalina jadą w dobrych nastrojach.

Faworytem jest Gwardia. Każdy inny wynik jak zwycięstwo gospodarzy będzie niespodzianką, zwłaszcza po zwycięstwach z wiceliderem Orkanem 2:0, z mocnym Gryfem w Wejherowie 1:0, czy też w derbach Pomorza Środkowego z Gryfem Słupsk. 4:3. Jednak Koszalinianie ostatnie swoje spotkanie rozgrywali w Pucharze Polski z kołobrzeską Kotwicą przegrywając 1:2. To może być atutem biało-niebieskich jeżeli mażą o wywalczeniu punktu na trudnym terenie.
W rundzie jesiennej między tymi zespołami padł remis 1:1. Bramki padały dopiero w ostatnich pięciu minutach spotkania a strzelali je dla Błękitnych Robert Gajda, Wyrównał w zespole z Koszalina trzy minuty później Adrian Rutkowski. Początek sobotniego spotkania zaplanowano na godzinę 16:00.
ďż˝rďż˝dďż˝o: własne/magazynpilkarski.pl

relacjďż˝ dodaďż˝: service