Unia nokautuje , Odra na deskach !
autor: jurgolW rozegranym w sobotę meczu XIV kolejki Ligi Okręgowej Szczecińskiej , Unia Dolice pokonała przed własną publicznością Odrę Chojna 5:0. Tym samym było to piękne pożegnanie z dolicką publicznością w kończącym się roku. Pierwsze minuty spotkania pokazały , że mecz będzie rozgrywany w szybkim tempie. Pierwsza akcja meczu mogła przynieść bramkę dla Unii , ale strzał Marka Andrysiewicza minimalnie minął bramkę Adama Andrzejewskiego. W 5 minucie to goście mogli objąć prowadzenie , ale Robert Klimaszewski w świetnym stylu obronił strzał z bliskiej odległości Mariusza Andrzejewskiego. 7 minut później było już 1:0.
Akcja Mateuszów. Skierkowski dośrodkował z lewej strony do Koryckiego , a ten nie dał szans Andrzejewskiemu. Cieszącą się z bramki Unie mógł ostudzić Szymon Andrzejak , ale jego strzał trafił w słupek bramki 'United'.

W 25 minucie 2:0. Rzut wolny pośredni , Mateusz Rybka wystawił piłkę do Piotra Wojtasiaka , a ten huknął z prawej nogi. Piłka po drodze odbiła się jeszcze od zawodnika Odry i zmyliła Adama Andrzejewskiego. 2 minuty później kolejny rzut wolny dla Unii. Tym razem bezpośredni strzał Wojtasiaka bramkarz Odry sparował na słupek. W 32 minucie groźny strzał z rzutu wolnego obronił Robert Klimaszewski.

Kilkadziesiąt sekund po przerwie Odra powinna strzelić gola kontaktowego , ale piłka o centymetry minęła bramkę Unii. To się zemściło na gościach w 51 minucie. Adam Andrzejewski odbił przed siebie strzał Koryckiego , a Adam Milkowski dopełnił formalności trafiając do pustej bramki. W 73 minucie strzał Mateusza Koryckiego trafił w poprzeczkę bramki Odry. Na 7 minut przed końcem gol na 4:0. Piotr Wojtasiak wyprowadził szybką kontrę , zagrał do Kamila Kapczyńskiego , a ten w sytuacji sam na sam nie dał szans Adamowi Andrzejewskiemu. 5 minut później gol na 5:0. Mateusz Korycki zdecydował się na strzał z 25 metrów i stojący na drodze piłki Adam Milkowski został trafiony i to zupełnie zmyliło bramkarza gości.

Unia Dolice - Odra Chojna 5:0 (2:0)
Widzów : 150.

Sędzia : Michał Magdziarz (główny , Szczecin). Obserwator : Ryszard Grzelak (Stargard Szcz.).

Bramki : Mateusz Korycki 12' , Piotr Wojtasiak 25' , Adam Milkowski 51' i 88' , Kamil Kapczyński 83'.

Unia Dolice: 1. Robert Klimaszewski (80' , 77. Bartłomiej Górecki) - 5. Paweł Graban , 7. Mariusz Madejski (C) , 15. Marcin Polnar (71' , 13. Dawid Pluta) - 4. Kamil Kapczyński , 14. Piotr Wojtasiak , 9. Mateusz Rybka , 19. Mateusz Skierkowski (46' , 8. Bartosz Danicki) - 16. Mateusz Korycki , 10. Marek Andrysiewicz , 11. Adam Milkowski.

Odra Chojna: Adam Andrzejewski-Kacper Orman-Piotr Kierul-Piotr Kusiak-Mariusz Armonajtis-Mariusz Andrzejewski-Paweł Zatorski-Paweł Andrzejewski-Konrad Żebrowski-Szymon Andrzejak-Karol Turkiewicz wchodzili na zmiany:Tomasz Matuszak, Łukasz Kołodziejczyk.Marcin Borczyński, Jakub Kuflowski.

Żółte kartki : Piotr Wojtasiak , Marcin Polnar , Piotr Wojtasiak (Unia) - Karol Turkiewicz , Piotr Kusiak (Odra).

relacjďż˝ dodaďż˝: ahmed997

Liga Okręgowa Szczecińska (2011/2012)
Unia Dolice Odra Chojna
5 0
05-11-2011 14:30
widzów: ok. 150
1:0 Mateusz Korycki 12' (asysta Mateusz Skierkowski)
2:0 Piotr Wojtasiak 25' (asysta Mateusz Rybka)
3:0 Adam Milkowski 51'
4:0 Kamil Kapczyński 83' (asysta Piotr Wojtasiak)
5:0 Adam Milkowski 88' (asysta Mateusz Korycki)
Unia Dolice : 1. Robert Klimaszewski (80' , 77. Bartłomiej Górecki) - 5. Paweł Graban , 7. Mariusz Madejski (C) , 15. Marcin Polnar (71' , 13. Dawid Pluta) - 4. Kamil Kapczyński , 14. Piotr Wojtasiak , 9. Mateusz Rybka , 19. Mateusz Skierkowski (46' , 8. Bartosz Danicki) - 16. Mateusz Korycki , 10. Marek Andrysiewicz , 11. Adam Milkowski
Odra Chojna : Adam Andrzejewski-Kacper Orman-Piotr Kierul-Piotr Kusiak-Mariusz Armonajtis-Mariusz Andrzejewski-Paweł Zatorski-Paweł Andrzejewski-Konrad Żebrowski-Szymon Andrzejak-Karol Turkiewicz
wchodzili na zmiany:Tomasz Matuszak, Łukasz Kołodziejczyk.Marcin Borczyński, Jakub Kuflowski

Żółte kartki : Piotr Wojtasiak , Marcin Polnar , Bartosz Danicki (Unia)/
Turkiewicz K.,Kusiak P.(Odra) sędzia: Michał Magdziarz (główny) , Mariusz Beczko (asystent nr.1) , Wojciech Woźniak (asystent nr.2) - Ryszard Grzelak (Obserwator ZZPN , Stargard Szcz.)

Dane pomogli uzupełnić: ahmed997, iskra04, emil1204, szakir - dziękujemy