Rezerwy Pogoni gromią Rege
Młoda drużyna Pogoni Szczecin mocno zaczęła spotkanie bo już 2 minucie pierwszego gola zdobył Trzebiatowski Mateusz, który uderzył tuż przy słupku. Osiem minut później goście prowadzili już 2:0. Wójcik zauważył wysuniętego golkipera gospodarzy i uderzył z okolicy 40 metrów, a futbolówka wpadła w górną część bramki. W 15 minucie znów na bramkę Regi szarżowali portowcy, ale piłka po strzale Trzebiatowskiego znalazła się w rękawicach Twarzyńskiego. Minutę potem Pogoń strzeliła trzeciego gola, po dobrej akcji Kumady, którą zakończył strzałem, piłka odbiła się od słupka i trafiła w nogi Białoruckiego, który skierował piłkę do siatki (gol samobójczy). W 17 minucie Krzykowski podał futbolówkę do Bogusza, który znalazł się sam na sam i próbował przelobować bramkarza gości, ale Zomerski końcami palców skierował piłkę poza linię końcową. Cztery minuty potem dobrym rajdem z prawej strony popisał się Yoki Kumada, który dośrodkował płaską piłkę w pole bramkowe, a Wółkiewicz skierował piłkę do siatki. W 33 minucie portowcy mogli podwyższyć prowadzenie po strzale Łuszkiewicza z rzutu wolnego, ale futbolówka trafiła tylko w poprzeczkę. Kilka minut potem bardzo aktywny w tym spotkaniu Kumada wykorzystał dobre podanie Sobolczyka i znalazł się w doskonałej sytuacji bramkowej, ale nie trafił w bramkę. Jeszcze w końcowych minutach spotkania Wółkiewicz uderzył zza pola karnego, ale wysoko nad bramką.

W drugiej połowie rozwiązał się worek z bramkami. Widać było ogromną przewagę piłkarzy Pogoni nad Regą. Portowcy w niektórych częściach spotkania po prostu "bawili się" z trzebiatowianami. W 47 i 50 minucie Wójcik uderzył z okolicy 16 metrów, ale wysoko nad bramką. W 52 minucie padła pierwsza bramką w drugiej połowie. Łukasz Zwoliński wyszedł sam na sam z Twarzyńskim, uderzył po długim rogu pozostawiając bramkarza Regi bez szans. W 53 i 54 minucie Zwoliński znalazł się sam na sam z bramkarzem, ale w obu przypadkach lepszy okazał się bramkarz Regi. W 57 minucie trzebiatowianie mogli zdobyć honorowego gola po strzale Pawła Bogacza z okolicy 7 metrów, ale obronił Zomerski. Minutę potem Szkurłat mocno uderzył z rzutu wolnego, ale z lekkimi kłopotami piłkę złapał bramkarz Pogoni. W 59 minucie po dobrej akcji portowców padł kolejny gol. Zwoliński zagrał piłkę do Wyganowskiego, który dośrodkował w pole karne i Wółkiewicz spakował piłkę do siatki. Minutę później Pogoń prowadziła już 7:0. Trzebiatowski okiwał 2 zawodników Regi i uderzył z 20 metrów, a piłka po rękach golkipera Regi wpadła do bramki. W 64 minucie dobrym rajdem z lewej flanki popisał się Wółkiewicz, który uderzył na bramkę, ale lepszy był bramkarz zespołu trzebiatowskiego. Minutę potem ten sam zawodnik po podaniu Zwolińskiego podwyższył wynik spotkania. W 69 minucie sam na sam wyszedł Łukasz Zwoliński, który zatrzymał się na bramkarzu Regi. Minutę potem ten sam zawodników znów znalazł się w pozycji sam na sam i ominął Twarzyńskiego, ale trafił w słupek. W 73 minucie Łuszkiewicz z autu mocno posłał futbolówkę w pole karne idealnie na nogę Zwolińskiego, który bez problemów umieścił piłkę w siatce. Dwie minuty potem Rudol zdecydował się na strzał z 25 metrów, ale futbolówka znalazła się rękach "Twarzego". W 77 minucie padł honorowy gol dla Regi. Dobra akcja Ksobiecha, który zagrał do Zaręby na 16 metr, a ten mocno uderzył i piłka wpadła w górny róg bramki. Trzy minuty potem wynik meczu podwyższyła Pogoń. Dobra akcja z lewej flanki Gutowskiego, który dośrodkował futbolówkę w pole karne, z którą minął się Zwoliński, ale Wółkiewicz dobił do pustej bramki. W 83 minucie efektowną akcję stworzył Sebastian Rudol który ominął Jankowskiego i przed sobą miał tylko bramkarza Regi, nie pomylił się i umieścił piłkę przy słupku. W tej samej minucie Zaręba uderzył z 20 metrów, ale na posterunku stał bramkarz Pogoni. Cztery minuty potem Pogoń zdobyła dwunastego gola w tym spotkaniu. Rudol mocno posłał futbolówkę z autu, głową przedłużył Gutowski i piłka spadła wprost pod nogi Łukasza Zwolińskiego, który strzałem z 3 metrów umieścił piłkę w bramce. Jeszcze w końcowych minutach spotkania ostatniego gola w tym spotkaniu zdobył Rafał Gutowski, który wykorzystał błąd Krzykowskiego i z 20 metrów mocnym strzałem po ziemi umieścił piłkę tuż obok słupka.

<b>Rega Trzebiatów - Pogoń II szczecin 1:13(0:4)
0:1 Trzebiatowski Mateusz 2 minuta
0:2 Wójcik Łukasz 10 minuta
0:3 Biarołucki Krzysztof 16 minuta (gol samobójczy)

<b>Rega:</b>
Twarzyński, Szustek A, Białorucki(45.Szkurłat), Bogacz(67.Szustek P), Siewiorek(62.Haba), Jankowski, Krzykowski, Kordowski, Bogusz, Ksobiech, Kovaliow(35.Zaręba).

<b>Pogoń II:</b>
Zomerski, Adamczuk, Wyganowski, Sobolczyk, Wójcik, Rudol, Łuszkiewicz(75.Gutowski), Wółkiewicz, Kumada(75.Pogorzelczyk), Trzebiatowski, Zwoliński.

0:2 - 12' - Łukasz Wójcik
0:3 - 18' - Krzysztof Białorucki (samob.)
1:13 - 90' - Rafał Gutowski
Rega: Twarzyński Kamil - Szustek Rafał, Białorucki Krzysztof (46’ Szkurłat Mateusz), Bogacz Paweł (67’ Szustek Przemysław), Siewiorek Krzysztof (62’ Haba Radosław), Jankowski Adrian, Krzykowski Piotr, Kordowski Kamil (c), Bogusz Michał, Ksobiech Sławomir, Kowaliov Artiom (35’ Zaręba Piotr)
Pozostali w rezerwie: Kotlarczyk Piotr, Kacprzycki Krzysztof

Pogoń II: Zomerski Marcin – Sobolczyk Mateusz, Adamczuk Damian (c), Wyganowski Maciej, Wójcik Łukasz, Rudol Sebastian, Łuszkiewicz Adrian (76’ Pogorzelczyk Kajetan), Kumada Yoki (76’ Gutowski Rafał), Wólkiewicz Daniel, Trzebiatowski Mateusz, Zwoliński Łukasz.
Pozostał w rezerwie: Otocki Grzegorz.

Żółte kartki: Haba (Rega) / Zwoliński, Sobolczyk (Pogoń II) sędzia: Marcin Świerszcz - Mariusz Rybicki, Michał Jankowski

Dane pomogli uzupełnić: orzelek75, pbrodek, kierojunior - dziękujemy