Bałtyk remisuje
autor: maggiW Rozegranym sparingu Bałtyk Międzywodzie zremisował z Tanowia Tanowo 1-1 .
Pierwsze minuty spotkania to badanie przeciwnika z oby dwu stron lecz to jako pierwsi okazje bramkową stworzyli zawodnicy Bałtyku z prawej strony na strzał zdecydował się zawodnik testowany i piłka po jego strzale trafiła w spojenia bramki Tanowi. W 10 minucie meczu zamieszanie w polu karnym Bałtyku wykorzystał Piotr Blacius popularny ,,Wania'' który zdecydował się na strzał z 14 metrów piłka wpadła w samo okienko bramki strzeżonej Przez ,,Pioruna'' warto dodać ze był on bez szans przy strzale Wani.
Zatem zrobiło się 0-1 . Bałtyk od momentu stracenia bramki zaczął grac mądrzej i stwarzał okazje bramkowe lecz brakowało skuteczności .
w 17 minucie spotkania katastrofalny błąd popełnił bramkarz Tanowi który źle wybił piątkę do piłki doszedł Jarosław Poletajew i mierzonym strzałem obok słupka wyrównał stan meczu .

Przez kolejne minuty spotkania Bałtyk Starał się strzelić bramkę na 2-1 lecz brakowało skuteczności .
Ostatnie 5 minut to trzy okazje drużyny Tanowi. W 85 minucie drużyna Bałtyku wykonywała rzut rożny piłka trafiła do bramkarza Tanowi i Tanowia wyszła z szybkim kontratakiem, z prawej strony zawodnik Tanowi zagrał na pole karne tam znalazł się zawodnik Tanowi, który przegrał pojedynek sam na sam z Popularnym ,,Piorunem''.
88 minuta to kolejna Świetna interwencja Marcina Pioruna, z lewej strony dośrodkowuje zawodnik tanowi piłka trafia na głowę jednego z jego kolegów i oddał strzał w długi róg bramki lecz ,,Piorun'' wyciągnął się jak struna i piłkę lecąca w Samo okienko bramki wybił na rzut rożny po którym Tanowi miała kolejna sytuacje do podwyższenia wyniku.
Mecz Zakończył się remisem więc tradycji stało się zadość . ostatnie mecze tych drużyn kończyły się remisami.
Warto wspomnieć ze w drużynie Bałtyku wystąpiło paru testowanych zawodników.

relacjďż˝ dodaďż˝: Baltyk123