Zwycięstwo Dębu w sparingu
Przygotowujący się do nowego sezonu pod wodzą nowego szkoleniowca Marcina Domagały zespół Dębu Dębno zwyciężył 3:0 w sparingowym spotkaniu drugoligową Polonię Słubice. Mecz rozegrano 3x30 minut. Spotkanie w pierwszych 30 minutach mogło podobać się kibicom przybyłym na stadion przy ul. Gorzowskiej. Zawodnicy dębnowscy pokazali dosyć dobrą grę jak na początek przygotowań do nadchodzącego sezonu. Jednak mecz rozpoczął się od ataku napastników słubickich, którzy już w 3 minucie mogli objąć prowadzenie ale strzał Piotra Skokowskiego obronił bramkarz Dębu- Alan Wesołowski, występujący w poprzednim sezonie w 'Piaście'Choszczno a obecnie testowany w drużynie Dębu.
W rewanżu Dąb zaatakował w 8 minucie, Łukasz Kowalski ograł bramkarza gości ale jego strzał na bramkę okazał się niecelny. Ten sam zawodnik spudłował również w 16 minucie.Pierwsze dwie bramki w 36 i 41 minucie dla Dębu zdobył Roman Majchrzak. Trzeciego gola w 68 minucie po wymanewrowaniu obrońców 'Polonii' z około 15 metrów zdobył Tomasz Szwiec /zaw.testowany/ ustalając wynik 3:0. W tym spotkaniu trenerzy obu drużyn Marcin Domagała i Krzysztof Sobieszczuk testowali po kilku zawodników. Następne spotkanie sparingowe 'Dąb' rozegra 17.07.br. z Pogonią Świebodzin.

relacjďż˝ dodaďż˝: BABol