Kotwica wreszcie się przełamała
Piłkarze Kotwicy w końcu przełamali fatalną serię meczów bez wygranej. W dzisiejszym meczu w Rumii zagrali lepiej od rywali i zwyciężyli 3:1.
Pierwsza połowa to bardzo dobra gra Kotwicy. Już w 3 minucie do siatki trafił Sergio Batata, a przed przerwą wynik podwyższył Cezary Przewoźniak. Po zmianie stron gospodarze zaczęli grać bardziej ofensywnie i przyniosło to skutek w 52 minucie, gdy Oskara Pogorzelca pokonał Bartosz Szweda. Piłkarze Orkana nadal atakowali, ale to nie oni zdobyli kolejną bramkę. Jej autorem był niezawodny Adam Frączczak, dla którego było to już dziewiąte trafienie w sezonie. Kolejny mecz w III lidze rozegrał młody bramkarz Oskar Pogorzelec, reprezentant Reprezentacji Polski U-16.
Kolejne swoje spotkanie piłkarze kołobrzeskiej Kotwicy rozegrają na własnym stadionie z Kaszubią Kościerzyna o 14 przy ulicy Śliwińskiego.

ORKAN RUMIA - KOTWICA KOŁOBRZEG 1:3 (0:2)