Remis z pierwszoligowcem
W dzisiejszym spotkaniu Rega zremisowała na własnym boisku z Flotą Świnoujście 0:0. Był to pierwszy sparing trzebiatowian w sezonie 2010/11.
W pierwszej połowie oba zespoły grały wyrównany futbol. W 7 minucie groźną akcję stworzyli zawodnicy Floty, ale wykończyli ją strzałem obok bramki. Kilka minut potem Śliwiński mocno z około 16 metrów posłał piłkę obok bramki. W 37 minucie znów Śliwiński, ale dośrodkował on idealną piłkę na głowę Wawreńczuka i ten uderzył, ale obronił bramkarz. Jeszcze w samej końcówce pierwszej połowy próbował jeszcze Wawreńczuk, ale nad bramką uderzył.

W drugiej połowie lekką przewagę miał zespół Floty. W 67 minucie Nagórski zagrał piłkę do Kosakiewicza, a ten uderzył, ale nad bramką . Chwilę potem Bogacz mocno oddał strzał z 35 metrów, ale nad poprzeczką.

Rega:
I połowa:
Prokosa, Jarmoszewicz, Lewandowski, Wilejto, Królak, Janiszewski, Śliwiński, Polak, Wawreńczuk, Nagórski

II połowa:
Prokosa(65.Sałądiak), Lewandowski, Jarmoszewicz, Kosakiewicz, Jarecki, Więcek, Bogacz, Hernacki, Szustek, Nagórski

miejsce: Trzebiatów
Rega Trzebiatów: (I połowa) Mateusz Prokosa - Grzegorz Jarmoszewicz, Tomasz Lewandowski, Dariusz Wilejto, Tomasz Królak, Tomasz Janiszewski, Robert Śliwiński, Łukasz Polak, Grzegorz Wawreńczuk, Nagórski, (II połowa) Mateusz Prokosa (65 Artur Saładiak) - Tomasz Lewandowski, Grzegorz Jarmoszewicz, Łukasz Kosakiewicz, Jarosław Jarecki, Maciej Więcek, Adam Bogacz, Piotr Hernacki, Arkadiusz Szustek, Nagórski

Flota Świnoujście: Krzysztof Żukowski (46 Željko Kuzmić) - João Carlos, Przemysław Rygielski (46 Damian Falisiewicz), Ivan Udarević (46 Sławomir Mazurkiewicz), Daniel Dylewski (46 Rafał Kalinowski), Marek Fundakowski (46 Charles Uchenna Nwaogu), Tomasz Rydzak (46 Michał Ciarkowski), Radosław Pruchnik (46 Marek Niewiada), Jiří Homola (46 Serhij Czapko), Ensar Arifović (46 Marek Kowal), Damian Krajanowski (46 Jacek Paczkowski).

Dane pomogli uzupełnić: pszczolek, Merida, Bengoro - dziękujemy