Pierwszy sparing Sokoła
autor:  buenosaires1993Wczoraj Sokół rozegrał swój pierwszy sparing w ramach przygotowań do rundy wiosennej.

Przeciwnikiem była drużyna Błękitnych Pomierzyn, która na co dzień występuje w 4 - tej grupie Koszalińskiej B - klasy. Graliśmy systemem 3x30 min, a sędzią tego spotkania był Klaudiusz Krawczyk. Nasza drużyna szybko objęła prowadzenie, szybkie prostopadłe podanie do Kacpra Żarczyńskiego, który bezproblemowo poradził sobie z bramkarzem. Błękitni chcieli szybko odpowiedzieć, ale szybka kontra naszych zawodników została zamieniona na bramkę, a autorem tego gola był Adam Kozak. W drugiej tercji tego spotkania Błękitni po błędzie naszej obrony strzelają bramkę kontaktową.
Dominacja w środku pola gości pokazała, że mogą jeszcze wyrównać i niestety taka sytuacja miała miejsce przy rzucie wolnym, gdzie nasz zawodnik stojący w murze dostaje prosto w rękę, a sędzia szybko się nie zastanawiając podyktował jedenastkę, którą Goście szybko wykorzystują. Sokół miał sytuacje na prowadzenie, ale sytuacja została zmarnowana. Trzecia tercja to była wyrównana gra. Każdy mógł strzelić bramkę lecz zabrakło tzw. 'zimnej krwi' i warunki, które tego dnia były niesprzyjające. Śnieg, który zalegał na boisku nie umożliwiał zawodnikom w grze, a wręcz przeciwnie.

relacjďż˝ dodaďż˝: buenosaires1993