piłka nożna / IV liga
piłka nożna / IV liga TUPACK - 17.11.2022 10:41
Zmazać plamę z Koszalina
Porażka w Koszalina oczywiście boli, ale czy jest wstydliwa? Sam fakt na pewno nie, bo przecież gdzie można stracić punkty, jeśli nie tam właśnie? Nie ma co rwać z głowy włosów, przecież prowadzimy w tabeli z 5-punktową przewagą nad wiceliderem, wszystkie pozostałe mecze wygraliśmy, w tym 5-2 z Kluczevią Stargard i 3-0 z Gwardią Koszalin, ale chwały na pewno nie przynosi strata 6 bramek w jednym spotkaniu (połowa tego co w 15 poprzednich). Zatem oczekuje się poprawy. Okazja do tego nadarzy się już najbliższą sobotę, gdy w samo południe na stadionie przy ul. Matejki 22 w Świnoujściu odbędzie się mecz z Gavią Choszczno.
piłka nożna / IV liga TUPACK - 10.11.2022 11:03
Znad Bałtyku na Bałtyk
Koszalin od brzegu morza oddziela około 10 km. Nie przeszkadzało to miejscowego klubu nazwać Bałtyk. Oczywiście, nie ma w tym niczego złego, wszak w Szczecinie istniał siatkarski klub o nazwie Morze. Ważne jest, że to właśnie Bałtyk Koszalin będzie przedostatnim w tej rundzie przeciwnikiem Floty. Pojedynek rozegrany zostanie w najbliższą sobotę o godzinie 11:00 na stadionie przy ul. Andersa 16 w Koszalinie. Niestety, bez zorganizowanych grup kibiców Floty.
piłka nożna / IV liga TUPACK - 06.11.2022 11:48
Nowy zegar na stadionie
autor: http://mksflota.swinoujscie.pl/Wczorajszy mecz z Orłem był jak wiadomo bez publiczności, za to z nowym zegarem. Jak widać pecha nie przyniósł. Jest on znacznie funkcjonalniejszy od starego, który w ostatnim czasie często się zacinał. Przede wszystkim można na nim wpisywać nazwy drużyn, sygnały z pilota przechodzą przez szybę z budynku, przez co wynik można zmieniać natychmiast po strzeleniu gola, automatycznie zatrzymuje się na 45 i 90 minucie, jest możliwość ustawienia zegara i startu na dowolną minutę gdyby z jakiegoś powodu (np. awarii lub niespodziewanego przerwania gry) nie mógł on ruszyć z chwilą rozpoczęcia połowy meczu.

Ma on też funkcję wysyłania informacji na przesuwanym pasku. Tu jednak pojawia się bardzo poważna trudność. Aby zmienić tryb pracy tablicy informacyjnej, trzeba przejść z laptopem do... kasy. Dlatego na razie używana jest tylko tablica wyników i czasomierz. Myślimy, jak zaradzić, aby można było korzystać także z przesuwanego wyświetlacza.
A zatem niech się dobrze sprawuje i działa bez usterek, o wiele dłużej od poprzednika. Niech jak najczęściej pokazuje wynik jak na zdjęciu.

piłka nożna / IV liga TUPACK - 03.11.2022 13:03
Po mistrzostwo jesieni bez kibiców
W najbliższą sobotę, 5 listopada 2022 o godzinie 13:00, drużyna Floty wystąpi w Świnoujściu przeciwko KS Orzeł Wałcz.

Jeśli wygra (a o niczym innym przecież nie myślimy), definitywnie zapewni sobie pierwsze miejsce po zakończeniu rundy jesiennej. Niestety, zgodnie z Orzeczeniem nr 159/J/2022 Wydziału Dyscypliny ZZPN z dnia 27 października 2022, mecz ten rozegrany zostanie bez udziału publiczności.
piłka nożna / IV liga TUPACK - 27.10.2022 10:43
Uważnie w obronie
Przed zespołem Floty drugi kolejny wyjazd. Tym razem do Polic na mecz z tamtejszym Chemikiem.

Pora meczu dotąd najwcześniejsza dla nas w tym sezonie, bo sobota godzina 12:00, ale trzeba się przyzwyczajać, bo w listopadzie, po zmianie czasu na zimowy, takich sytuacji będzie więcej, a spotkanie z Bałtykiem w Koszalinie zaplanowane jest nawet na godzinę 11:00. Wygrywając przed tygodniem w Dębnie Flota pobiła wynik Dębu z poprzedniego sezonu i odniosła 13. z rzędu zwycięstwo od początku sezonu, a 26. kolejne (po porażce w Wolinie) w meczu o stawkę.