piłka ręczna / Superliga mężczyzn
piłka ręczna / Superliga mężczyzn -
Szczecinianie przegrali po karnych wygrany mecz
Szczypiorniści Sandra SPA Pogoni przegrali po karnych 4:5 z SPR Stalą mimo, że do przerwy prowadzili 20:13, mielczanie z dalekiej podróży wrócili już w 44. minucie, kiedy to doprowadzili do stanu 24:24.

Pierwsza połowa spotkania to chyba najlepsze 30 minut w wykonaniu szczypiornistów w sezonie. Mecz toczony był w niesamowicie szybkim tempie. W 10 minucie szczecinianie prowadzili już 7 - 5. Mimo, że nie wykorzystywali karnych i 100 % sytuacji. W 15 minucie do bramki wszedł Marek Bartosik i dał pozytywny impuls całej drużynie. To był jego jak do tej pory najlepszy występ w szczecińskich barwach, a jego skuteczne interwencje połączone z obronami i kontrami w wykonaniu skrzydłowych pozwoliły zejść do szatni z przewagą 7 bramek.
O początku drugiej połowy szczecinianie chcieliby jak najszybciej zapomnieć. Stracili 5 bramek z rzędu, a w 44 minucie Mielec wyrównała. Pechowo spotkanie skończyło się także dla kapitana i lidera drużyny Pawła Krupy, który skręcił kostkę i zakończył mecz i raczej niestety też sezon. W 51 minucie mielczanie wyszli na dwubramkowe prowadzenie, ale grający niezwykle ambitnie szczecinianie najpierw wyrównali, a w 59 minucie wyszli na jednobramkowe prowadzenie. Na 5 sekund przed końcem wyrównującą bramkę zdobył Tomasz Mochocki. Równo z końcową syreną jeszcze niecelnie rzucił Patryk Biernacki i mieliśmy kolejne w sezonie rzuty karne. W tych góra byli mielczanie, którzy pokonali gospodarzy 4 - 3.

Sandra Spa Pogoń Szczecin - SPR Stal Mielec 33:33 k. 4:5 (20:13)

Sandra Spa Pogoń: Teterycz, Bartosik, Zapora - Radosz 5,Wąsowski, Bereżny 1, Krupa 6, Bosy 5 (2/3), Biernacki 3, Jedziniak 1, Krysiak 6 (3/4), Zaremba 4, Gryszka 1, Fedeńczak 1